místo pro obsah - krátke

Benefity

textový blok zarovnaný na střed

Cloud sám o sobě obnáší benefity oproti jiným řešením, a to nejen cenové. Díky cloudu jste flexibilní a dokážete tak agilně reagovat na změny ve vašem IT. Šetříte čas, který byste věnovali správě vlastní infrastruktury a díky cenovým benefitům dokážete šetřit i finance. Zřízení cloudových služeb či změn je možné uskutečnit v řádu pár minut.

Cenová flexibilita

Díky flexibilitě virtuálních prostředků získáváte i cenovou flexibilitu.  
Cenu si můžete sami zvýhodnit díky slevám. Ty si určujete velikostí prostředí či délkou rezervace zvolených virtuálních prostředků. 

Slevy

Cena a velikost slev se odvíjí od velikosti cloudové služby. Čím více toho využíváte, tím více vám klesá ekonomická náročnost.
Výši slev si můžete sami stanovit i díky rezervacím virtuálních prostředků. 

Rezervace

V samoobslužné konzoli Geetoo Space máte možnost ovlivnit cenu výběrem rezervace prostředků na určité časové období. Rezervujte si tedy Geetoo služby a získejte tak zvýhodněné ceny.

Princip je jednoduchý. Zvolíte si parametry služby a poté si vyberete dobu její rezervace. Ta je určená na tři, šest a dvanáct měsíců. 

Doba rezervace Výše Slevy
3 měsíce 5 %
6 měsíců 10 %
12 měsíců 20 %

 

Pay As You Go

Platební model Pay As You Go v Geetoo počítáme na vteřinové bázi. Nezaplatíte tedy ani vteřinu navíc. Přečtěte si více o tom, jak fungují v Geetoo platební modely.

Individuální cenotvorba

Naši specialisté vám pomohou vybrat to nejlepší řešení pro vaše projekty. S individuálním řešením pro vás připravíme i individuální cenu, která vám bude dávat smysl.

Neplaťte více než byste měli

Držte své výdaje pod kontrolou se samoobslužným portálem Geetoo Space. Díky statistikám a přehledu konzumací vždy víte kolik vás co stojí.