místo pro obsah - krátke

Unikátnost

textový blok zarovnaný na střed

Konzumace bez úvazků

V každé službě můžete zvolit způsob konzumace bezúvazkově. Nejste tedy ničím vázáni a službu můžete kdykoli přestat využívat.

Žádné skryté poplatky

V Geetoo skryté poplatky nevedeme. Veškeré ceny jsou transparentní a vy tak vždy vidíte za co platíte.  

Nevedeme ani poplatky za objem přenesených dat nebo IOPS.

Síla a individualita

Děláme vše pro to, abychom byli našim zákazníkům silnými partnery a pomáhali posouvat jejich IT. 
Veškeré služby stavíme na těch nejvyspělejších technologiích a zároveň vše koncipujeme tak, aby pro vás byli ceny výhodné.
U nás máte možnost si služby zvolit sami a nakonfigurovat si je během pár minut v samoobslužném portálu Geetoo Space, ale také dáváme velký prostor individualitě, kdy vám naši specialisté poradí to nejlepší řešení, které vám postaví na míru.

Vlastní Geetoo řešení

Geetoo Space
Tvořte si vlastní projekty v samoobslužném portálu Geetoo Space. Zde si můžete tvořit virtuální servery a Kubernetes, a přitom si řídit výši slev a držet tak ceny pod absolutní kontrolou.

Geetoo Stack
Pro větší projekty nabízíme i možnost cloudu, který si můžete umístit přímo u vás v datacentru. Jedná se o řešení postavené tak, aby korespondovalo s cloudovou formou a je uloženo v jednotném šasi. Některé projekty nemají umožněno využívat cloudových služeb. Geetoo Stack vám umožňuje držet data v On-Premise lokalitě a zároveň tak využívat veškerých výhod cloudu, včetně plateb na měsíční bázi.