místo pro obsah
textový blok zarovnaný na střed

Cenová politika Geetoo

Ceny Geetoo cloudových služeb jsou nižší a výhodnější. Naše poslání je kontinuálně snižovat cenu pro zákazníky. V Geetoo však používáme pouze nejlepší a nejnovější technologie. Snížování cen tak nikdy není na úkor kvality technologií či profesionality zaměstnanců Geetoo. Vždy tak děláme chytré úspory a provoz cloudu řídíme s maximální efektivitou. Výsledkem jsou nižší ceny a více výkonu pro naše zákazníky.

 

 

Ceny Geetoo Space

Cenová politika samoobslužné konzole Geetoo Space je určena fixní cenou za spotřebované vteřiny daných prostředků. Ty se poté převádí na hodiny. Tímto způsobem zbytečně neplatíte za nevyužitý čas.
Díky rezervacím prostředků můžete ovlivnit cenu a získat tak slevy. Více se dozvíte v článku Plaťte méně, využívejte více.

 

Řešení na míru a jak postupovat

Pokud tvoříme u zákazníka řešení na míru (tím je myšleno řešení, které není tvořeno v samoobslužném portálu Geetoo Space), je tvořena na míru i cena, která se počítá z listové ceny produktu/ů. Dle velikosti a náročnosti řešení je možné individuálně upravit i samotnou cenu. V tomto případě kontaktujete obchodní oddělení (sales@geetoo.com), které Vám pomůže vybrat jak vhodné řešení, tak vyjít co nejvíce vstříc s cenou.

 

Pay As You Go

Geetoo služby mohou být účtovány s maximální flexibilitou - formou Pay As You Go. To znamená, že se účtují pouze reálně využívané prostředky! Díky tomu dosáhnete výrazné finanční úspory oproti standardnímu nákupu. Jedná se o klíčový benefit, bez kterého by cloud nebyl cloudem!

 

Konzumace bez úvazků

V každé službě můžete zvolit způsob konzumace bezúvazkově. Nejste tedy ničím vázáni a službu můžete kdykoli přestat využívat. Tento model je vhodný zejména pro testovací nebo vývojové prostředí. Pokud byste chtěli Geetoo cloud opustit, nebudete ničím blokováni.

 

Účtování po hodinách

Geetoo cloud je účtován po hodinách. Nedochází tak ke zbytečným nákladům, když službu zrovna nevyužíváte. Díky tomu můžete své náklady maximálně optimalizovat. Tuto možnost nabízíme především Dev-ops partnerům, kteří ji využijí pro vývoj vlastních softwarových produktů.

 

Rezervace prostředků

Pokud víte, že budete některé cloudové služby využívat dlouhodobě, je možné provést jejich rezervaci a tím dosáhnout až 60% slevy. Čím delší je rezervace prostředků, tím vyšší slevy lze dosáhnout. 

 

Žádné skryté poplatky

U Geetoo se za přenesená data ani spotřebované IOPSy neplatí! Nemáme žádné „skryté“ poplatky. Všechna vyúčtování jsou maximálně transparentní a tím máte přehled o cenách za reálně využívané služby a jasnou predikci budoucích nákladů.

 

Žádné zřizovací náklady

Ať je řešení pro zákazníka sebesložitější, nikdy nebudete platit žádné zřizovací náklady či poplatky před zahájením provozu. Poplatky u Geetoo jsou vždy pouze OPEXové - tedy placené na měsíční bázi formou služby.