Asseco Erport

Asseco Erport

Asseco Erport

Informační systém v cloudu

Asseco Erport je služba, díky které snadno a lehce převedete Váš informační systém do cloudového prostředí. Již nemusíte udržovat vlastní infrastrukturu a software a vynakládat vysoké finanční zdroje na jeho pořízení. Můžete se pohodlně soustředit na Vaše podnikání a zároveň konzumovat informační systém formou služby.

Výhody

Software jako služba

Asseco Erport = software jako služba. Ve skutečnosti to znamená, že si nemusíte kupovat licence Heliosu, nemusíte si kupovat servery a nemusíte řešit, jak je vše nainstalováno a konfigurováno. V rámci Asseco Erportu platíte pouze jeden měsíční poplatek, a to podle počtu uživatelů. Vše ostatní je již součástí ceny. Helios přitom není nijak uzavřený a i nadále můžete provádět implementaci a úpravy software na míru Vašim potřebám.

Plná integrace s informačním systémem Helios

Produkt Asseco Erport byl speciálně vytvářen právě pro provozování informačního systému Helios - Nephrite/Green, Red i iNuvio. Je tedy pečlivě optimalizován, aby nedocházelo k žádným negativním dopadům při přenesení informačního systému do cloudu.

Flexibilita a škálování

Jedním z hlavních benefitů takové služby je velká míra flexibility. Služba se totiž vždy přizpůsobí Vaším aktuálním požadavkům. Skvěle dokáže pokrývat například Vaše sezonní výkyvy. Můžete na denní bázi měnit počty uživatelů i výpočetní výkon.

Geografické umístění dat

Garantujeme Vám, že Vaše data se budou nacházet pouze na území ČR (pokud si nepřejete jinak). Díky tomu splňujete většinu bezpečnostních standardů, jelikož máte přehled o tom, kde se Vaše data nachází.

Nulová počáteční investice

Služba je postavena na tzn. OPEX modelu. Konzumujete tedy informační systém v cloudovém prostředí, který je účtován na měsíční bázi. Nemusíte tak vynakládat jednorázové vysoké finanční zdroje na nákup serverů a dalšího hardware pro provoz informačního systému. Ušetřené zdroje raději můžete využít pro další rozvoj svého podnikání.

Vhodné také pro stávající uživatele Heliosu

Pokud jste si již Helios v minulosti pořídili, můžete i tak využít výhod cloudu. Neřešte již věčný boj s málo výkonnými nebo nevyhovujícími servery. Helios Vám jednoduše zmigrujeme do cloudu a Vy budete platit jen měsíční poplatek za jeho provoz. To vše včetně garantované NON-STOP podpory.

Spolupráce Geetoo a Asseco Solutions

Společnost Asseco Solutions vytvořila společně s Geetoo společný produkt – Asseco Erport. Jedná se o bezpečné řešení, jehož prostřednictvím můžete využívat plnohodnotný ERP systém v cloudu. Technické řešení bylo vytvářeno v kooperaci obou týmů a je stále vylepšováno k dosažení těch nejvyšších kvalit této služby.  Jedná se o velice úzkou spolupráci, při které každá strana vkládá do řešení své know-how, které dohromady tvoří komplexní řešení Asseco Erport

Helios iNuvio

Dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu. Automatizace rutinních operací. Využijte nástroje k zefektivnění provozu firmy a ke snížení svých nákladů.

Helios Nephrite/Green

Poskytne Vám podklady pro strategické rozhodování. Velmi snadno se přizpůsobí Vašim požadavkům. Pokrývá všechna oborová řešení, zná specifika Vašeho podnikání.

Helios Red

Komplexní zpracování podnikových agend malých a středních firem a podnikatelů bez ohledu na obor. Nepostradatelný pomocník i pro účetní kanceláře.

Helios Fenix

Řešení pro veřejnou správu je ojedinělé rozsáhlým počtem modulů, které jsou vzájemně integrované. Snadno se přizpůsobí všem Vašim potřebám.

Zákazníci používající Asseco Erport

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.