Bezpečnostní centrum

Je pro nás naprostou samozřejmostí poskytovat služby s vysokou dostupností a zabezpečením. Dostupnost v naší Service Level Agreement běžně garantujeme do 99,99 % měsíčně, v případě individuálních řešení jsme však schopni poskytnout i větší dostupnost.

Jako poskytovatel cloudových služeb Vás můžeme ujistit, že bezpečí dat našich zákazníků je pro nás opravdu tou nejvyšší prioritou. Proto využíváme osvědčené technologické a organizační postupy, vč. enterprise grade technologií umístěných v datových centrech navržených podle normy TIER 3, abychom pomocí naší služby mohli poskytovat zabezpečení, které po nás i po našich zákaznících vyžadují právní předpisy a technické normy.

I po přechodu s Vaším IT do cloudu zůstanete pány svých vlastních dat. Nově však budete mít smluvně zajištěnou vysokou dostupnost, garantovanou podle sjednané úrovně v naší Service Level Agreement (SLA). Náš cloud samozřejmě podporuje i zálohování, čímž naši zákazníci minimalizují riziko nenávratné ztráty či poškození dat.

Ctíme profesní diskrétnost a zdůrazňujeme, že data jsou na hardware v datových centrech velmi dobře zabezpečena nejen fyzicky, ale i pomocí pokročilých software nástrojů. Pokud není administrace operačních systémů či databází nezbytnou součástí služby, nemáme do Vašich virtuálních strojů přístup.