místo pro obsah - krátke

Jednoduchá obsluha virtuálních serverů a Kubernetes Clusterů
Geetoo Space

textový blok zarovnaný na střed

Geetoo Space je cloudová platforma vyvinuta k obsluze a administraci cloudového prostředí. Rozhraní je dostupné ve webové konzoli na www.space.geetoo.com.
Vytvářejte si virtuální servery a Kubernetes Clustery v několika jednoduchých krocích. Jediné, co potřebujete, je záložka „Můj cloud“, ve které si přidáváte VM (Virtual Machines) a Kubernetes. Navolíte si potřebné virtuální parametry a za pár okamžiků jsou plně k dispozici.

Kompletní přehled vám zajišťují přehledy, jako je „Konzumace“ – ta vám ukáže přesný rozpis cen za použité prostředky. Vše je počítáno na vteřinové bázi formou Pay As You Go a posléze převedeno na hodiny.
Další složkou vašeho přehledu jsou podrobné statistiky. Ty zobrazují vytíženost prostředků a díky tomu si své prostředí optimalizujete přesně tak, jak je reálně potřeba k bezchybné funkčnosti virtuálního prostředí. Zároveň vám pomůže šetřit finance.

V konzoli si můžeze produkty nakupovat, jak je potřeba. Vše funguje na principech kreditů. Ty si nabijete do peněženky platební kartou, popřípadě si navolíte platbu fakturou, a Geetoo Space vám po celou dobu poukazuje stav zbývajících peněz (v případě platby fakturou, velikost výsledné částky).

V Geetoo Space máte plnohodnotnou možnost administrace, včetně síťování, přístup do konzole operačního systému apod.

Trial verze je podmíněna pouze registrací, aby se bylo možné přihlásit. Dostanete volné kredity. - Jedná se o ostré prostředí, pouze není zprvu potřeba za prostředky platit.
Pokud jste s konzolí spokojeni, v záložce „Konzumace“ kliknete na "Dobít kredit" a zde si zvolíte formu úhrady (platební karta/faktura) a můžete směle pokračovat dále.

Obsluha je, i vzhledem k širokému spektru možností, velmi jednoduchá a intuitivní. Vyzkoušejte tuto formu cloudu zdarma a uvidíte sami.

www.space.geetoo.com