Blogový příspěvek

Jednoduchá obsluha cloudového prostředí 
Geetoo Space

Geetoo Space je cloudová platforma vyvinuta k obsluze a administraci cloudového prostředí.
Rozhraní je dostupné ve webové konzoli dostupné na www.space.geetoo.com.


Vytvářejte si virtuální servery a Kubernetes Clustery v několika jednoduchých krocích. Jediné, co potřebujete, je záložka „Můj cloud“, ve které si přidáváte VM (virtual machines) a Kubernety. Navolíte si potřebné virtuální parametry a za pár okamžiků jsou plně k dispozici.

Kompletní přehled vám zajišťují přehledy, jako je „Konzumace“ – ta vám ukáže přesný rozpis cen za použité prostředky. Vše je počítáno vteřinové formou Pay As You Go a posléze převedeno na hodiny.

Další složkou vašeho přehledu jsou podrobné statistiky. Ty zobrazují vytíženost prostředků a díky tomu si své prostředí optimalizujete přesně tak, jak je reálně potřeba k bezchybné funkčnosti virtuálního prostředí. Zároveň vám pomůže šetřit finance.

Produkty si můžete v konzoli nakupovat, jak je potřeba. Vše funguje na principech kreditů. Nabijete si peněženku kredity kreditní kartou, popřípadě si navolíte platbu fakturou, a Geetoo Space vám po celou dobu poukazuje stav zbývajících peněz, popřípadě, při platbě fakturou, velikost částky na faktuře.

V Geetoo Space máte plnohodnotnou možnost administrace, včetně síťování, přístup do konzole operačního systému apod.

Trial verze je podmíněna pouze registrací, aby bylo možné se přihlásit. Dostanete volné kredity. Jedná se o ostré prostředí, pouze není zprvu potřeba dobíjet kredity. Pokud jste s konzolí spokojeni, v záložce „Konzumace“ kliknete na dobít kredit a zde si zvolíte formu úhrady (platební karta/faktura) a můžete pokračovat směle dál.

Obsluha je i vzhledem k možnostem velmi jednoduchá a intuitivní. Vyzkoušejte tuto formu cloudu a uvidíte sami.

www.space.geetoo.com