DevOps a Kubernetes

DevOps a Kubernetes

DevOps a Kubernetes

Poskytujeme Vám nástroje, technologie a znalosti vedoucí ke zrychlení a zjednodušení DevOps strategie pomocí Kubernetes technologií.

Dodáváme skutečné hodnoty a výsledky, nikoli pouze teoretickou znalost.

Přinášíme světlo do oblasti DevOps procesů.Pomáháme Vám ujasnit Vaše potřeby a pomocí Kubernetes přinášíme technologie, které jsou pro Vás přínosné. Cílem je zrychlit Váš vývoj, lépe reagovat na business požadavky a zlevnit provoz při vývoji aplikací pro ICT oddělení. Vývojové oddělení potřebuje nové technologie a platformy, pomocí kterých dokáže zrychlovat vývoj nových aplikací. Přístup od stávajících IT provozních oddělení je však v dnešní době nevyhovující a nelze jednoduše a rychle dnešními silami a znalostmi tuto problematiku vyřešit.

Jak Vám pomůžeme?

Geetoo vstupuje do procesu jako poradce, který vytvoří analýzu stávajícího vývojového a provozního IT oddělení a v návaznosti na to navrhuje způsob provozování Kubernete a návazných technologií. Cílem je připravit provozní oddělení na provozování nových technologií a celkové zlepšení podpory pro vývojové týmy. Pomáháme firmám udržet time to market, snižovat náklady na provoz IT a zlepšujeme její konkurenceschopnost.

Analýza

Zaměřujeme se na provozované technologie a související procesy. Analyzujeme potřeby jak technicky i netechnicky připravit společnost tak, aby byla schopná nasadit a provozovat Kubernetes technologie. Sledujeme a optimalizujeme i procesy mezi provozním a vývojovém oddělení tak aby se zlepšila spolupráce i komunikace mezi nimi. Dále také zkoumáme a navrhujeme infrastrukturu a spojené virtuální platformy tak, aby maximálně vyhovovaly reálným potřebám vývoje, businessu i samotných aplikací.

Kubernetes

Kubernetes vnímáme jako technologické jádro, na kterém je vystavěn dnešní moderní vývoj z pohledu provozu a nasazení aplikace. Firmy nemají vždy jasné, jakém způsobem s Kubernetes správně začít a kudy vést kroky k naplnění cíle mít provozuschopné prostředí Kubernetes. Předáváme best practice při správně, nasazení a integraci Kubernetes do provozního ICT oddělení. Zároveň dáváme doporučení při nasazení hybridních scénářů a zvážení cloudu vs on-premise instalaci.

S čím Vám pomůžeme?

  • Analyzujeme současný stav Vašich technologií a procesů 
  • Dodáváme komplexní analýzu a architektonické návrhy jak změnit současné technologie a vnitrofiremní procesy pro dosažení lepších výsledků 
  • Předáváme znalosti o Kubernetes a best practice pro jejich provoz 
  • Implementujeme kubernetes do produkčního prostředí včetně nastavení jejich správy a monitoringu 
  • Testujeme skrze akceptační scénáře vytvoření, nasazení, otestování a provoz Vašich aplikací 

Zákaznické reference

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.