ERP systém v cloudu – Erport

Geetoo má mezi produkty ve spolupráci s Asseco Solutions SaaS ERPORT.

Cloudu svítá na lepší časy a všechny průzkumy tomu i napovídají. Proto, abychom nezůstali pozadu, musíme nabízet i něco víc, než je jen IaaS (infrastruktura jako služba). Nyní tu máme SaaS (software as a service) službu a tím je ERPORT. Jedná se o ERP umístěné mimo Vaši infrastrukturu a dostupné odkudkoliv.

Výhodou ERPORTu je jeho flexibilita, spolehlivost a jednoduchost. Zákazník si koupí informační systém a dále se již o nic nestará. O vše se postará poskytovatel ERPORTu. A to i o správu serveru, operačního systému a Heliosu. Zákazník má jedno telefonní číslo, na kterém vyřeší veškeré své potřeby. Doba, kdy si zákazníci hostovali svoje ERP v datacentru, a při problému byl uživatel horkým bramborem, který si následně mezi sebou přehazoval poskytovatel infrastruktury a správce Heliosu, je pryč.

Pokud má zákazník u sebe periferie, které nyní byl zvyklý mít připojený ke svému ERP, ERPORT není překážkou. I zde je možnost propojit tiskárny, scannery, čtečky a podobné USB zařízení.

Nyní mi dovolte Vám tento produkt přiblížit v terminologii ERPORTU:

ERPORT je letiště (cloud ) pro Vaše letadlo (ERP systém). Je jen na Vás, jaké letadlo si zvolíte (Helios Orange, Helios Green). Díky ERPORTu neřeší letištní kontrolu (správu) ani čas odletu. Letadlo je pro Vás připravené kdykoliv. Stačí jen nastartovat a vzlétnout. Své letadlo máte pod kontrolou odkudkoliv. Ať jste v kanceláři, nebo v zahraničí u moře.  Veškerý personál je vyškolený a hovoří k Vám česky (technická podpora je v ČR a všichni jsou certifikovány jak na Helios, tak provoz infrastruktury). Obsah letadla pochází také z ČR (data jsou ukládány v českých datacentrech). Proto neváhejte vyzkoušet naše nové letadla a poleťte s námi do země, kde Vás nemusí trápit problémy, kdy a jak se kam dostanete.