hlavicka detailu
geetoo-cloud

Erport

Informační systém v cloudu

Erport je služba, díky které snadno a lehce převedete Váš informační systém do cloudového prostředí. Již nemusíte udržovat vlastní infrastrukturu a software a vynakládat vysoké finanční zdroje na jeho pořízení. Můžete se pohodlně soustředit na Vaše podnikání a zároveň konzumovat informační systém formou služby.

 

šedé pozadí
místo pro obsah
textový blok zarovnaný na střed

Výhody

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

 

Software jako služba

ERPORT = software jako služba. Ve skutečnosti to znamená, že si nemusíte kupovat licence Heliosu, nemusíte si kupovat servery a nemusíte řešit, jak je vše nainstalováno a konfigurováno. V rámci ERPORTu platíte pouze jeden měsíční poplatek, a to podle počtu uživatelů. Vše ostatní je již součástí ceny. Helios přitom není nijak uzavřený a i nadále můžete provádět implementaci a úpravy software na míru Vašim potřebám.textový blok zarovnaný na střed

 

Plná integrace s informačním systémem Helios

Produkt Erport byl speciálně vytvářen právě pro provozování informačního systému Helios - Green, Red i Orange. Je tedy pečlivě optimalizován, aby nedocházelo k žádným negativním dopadům při přenesení informačního systému do cloudu.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

 

Flexibilita a škálování

Jedním z hlavních benefitů takové služby je velká míra flexibility. Služba se totiž vždy přizpůsobí Vaším aktuálním požadavkům. Skvěle dokáže pokrývat například Vaše sezonní výkyvy. Můžete na denní bázi měnit počty uživatelů i výpočetní výkon.

 

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

 

Geografické umístění dat

Garantujeme Vám, že Vaše data se budou nacházet pouze na území ČR (pokud si nepřejete jinak). Díky tomu splňujete většinu bezpečnostních standardů, jelikož máte přehled o tom, kde se Vaše data nachází.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

 

Nulová počáteční investice

Služba je postavena na tzn. OPEX modelu. Konzumujete tedy informační systém v cloudovém prostředí, který je účtován na měsíční bázi. Nemusíte tak vynakládat jednorázové vysoké finanční zdroje na nákup serverů a dalšího hardware pro provoz informačního systému. Ušetřené zdroje raději můžete využít pro další rozvoj svého podnikání.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

 

Vhodné také pro stávající uživatele Heliosu

Pokud jste si již Helios v minulosti pořídili, můžete i tak využít výhod cloudu. Neřešte již věčný boj s málo výkonnými nebo nevyhovujícími servery. Helios Vám jednoduše zmigrujeme do cloudu a Vy budete platit jen měsíční poplatek za jeho provoz. To vše včetně garantované NON-STOP podpory.

 

místo pro obsah - krátke

textový blok zarovnaný na střed

Spolupráce Geetoo a Asseco Solutions

Společnost Asseco Solutions vytvořila společně s Geetoo společný produkt - Erport. Jedná se o bezpečné řešení, jehož prostřednictvím můžete využívat plnohodnotný ERP systém v cloudu. Technické řešení bylo vytvářeno v kooperaci obou týmů a je stále vylepšováno k dosažení těch nejvyšších kvalit této služby.  Jedná se o velice úzkou spolupráci, při které každá strana vkládá do řešení své know-how, které dohromady tvoří komplexní řešení Erport

 

2 sloupce
text s mezerama po stranách

 Helios Orange

 Dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu. Automatizace rutinních operací. Využijte nástroje k zefektivnění provozu firmy a ke snížení svých nákladů.

text s mezerama po stranách

 Helios Green

Poskytne Vám podklady pro strategické rozhodování. Velmi snadno se přizpůsobí Vašim požadavkům. Pokrývá všechna oborová řešení, zná specifika Vašeho podnikání.
2 sloupce
text s mezerama po stranách

 Helios Red

Komplexní zpracování podnikových agend malých a středních firem a podnikatelů bez ohledu na obor. Nepostradatelný pomocník i pro účetní kanceláře.
text s mezerama po stranách

 Helios Fenix

Řešení pro veřejnou správu je ojedinělé rozsáhlým počtem modulů, které jsou vzájemně integrované. Snadno se přizpůsobí všem Vašim potřebám.

 

1 sloupec
Columns
Line box 5bb1ece9351cf5864769716