Firemní kultura

Jsme na trhu od roku 2004 a vždy nás definovala jedinečná firemní kultura. Dlouho jsme nebyli schopni popsat, v čem vlastně spočívá. Proto jsme si dali tu práci a definovali jsme základní vlastnosti, které nás vždy definovaly. Na kultuře pořád makáme a snažíme se, aby si i nováčci jednotlivé body vštěpili a automaticky podle nich jednali.

Zákazník vždy na prvním místě

Zákazníci jsou pro nás vždy na prvním místě. Makáme na vzájemné důvěře a nikdy je nechceme zklamat. Nejde nám o to, jak své služby orientuje konkurence, ale raději děláme věci podle toho, co by si přál zákazník.

Jsme rodina

Geetoo je rodina. Vážíme si svých kolegů a navzájem si pomáháme. Trávíme spolu většinu svého aktivního času a snažíme se, aby to za to stálo. Děláme si ze sebe srandu, občas se navzájem štveme, vše jako normální rodina. Vždycky si však můžeme být jistí, že tu jeden pro druhého jsme. A to jak v pracovním světě, tak i v soukromém životě.

Jsme srdcaři

Náš tým tvoří srdcaři. Nechceme chodit do práce jen pro výplatu, ale hlavně protože nás baví. Protože tvoříme ty nejlepší produkty a služby. Protože jsme lídr trhu. A hlavně dáváme do toho všechno.

Jsme inovátoři

Jsme lídři domacího trhu v inovacích produktů a používaných technologií. A pokud někdo tvrdí, že nic lepšího již neexistuje, tak nás inovace baví ještě více. Nespokojíme se se standardem a průměrem. Chceme pro naše zákazníky to nejlepší.

Víme, co je pokora

Patříme mezi lídry trhu, ale chováme se pokorně. Nechlubíme se cizím peřím, nepomlouváme, nehodnotíme. Raději dodáváme výsledky a plníme sliby. To naši zákazníci nám řeknou, jestli to děláme dobře.  

Používáme rozum

Geetoo má nejschopnější tým lidí na světě. Jak je to možné? Nejsme sice raketoví inženýři nebo absolventi Ivy League. Máme však zdravý rozum a umíme ho používat za každé situace. U své práce přemýšlíme, a pokud najdeme nějaké vylepšení, nehledíme slepě na zadání.

Jsme efektivní

Geetoo vytváří efektivní produkty. Stále zvyšujeme kvalitu a dbáme na inteligentní snižování provozních nákladů. Každou úsporu proměňujeme do snížení ceny pro zákazníky.

Ctíme vlastnictví

Jsme zodpovědný tým kolegů. Vždy odvádíme práci v maximální kvalitě. Když někdo dostane úkol, jako jeho vlastník jej dovede k naprosté dokonalosti. Ostatní mu k jeho splnění rádi pomohou a sami se nebojí o pomoc požádat. Každý umíme něco a to nejlepší vznikne vždy, když každý přidá svou trochou do mlýna.

Dodáváme výsledky

Dodáváme to, co slíbíme, ať to stojí cokoliv. Za každých okolností je našim cílem dodat zákazníkům slíbený výsledek. Splnit cíl a tím pomoci jiným kolegům splnit jejich cíl. To vše pro spokojeného zákazníka.