Geetoo 3D Desktop

Geetoo 3D Desktop

Geetoo 3D Desktop

Výkonný akcelerovaný desktop v cloudu

Geetoo 3D Desktop je řešení akcelerovaných virtuálních desktopů v cloudu. Je ideální pro architekty,  designéry a konstruktéry,  kdy každý z nich má k dispozici bezpečný, inovativní a velmi výkonný desktop plně nahrazující fyzickou pracovní stanici.

Výhody

Přesun výkonu do cloudu

Odpadá nutnost pořizování a správy nákladných koncových stanic. Pracovní výkon desktopů zajišťují servery osazené profesionálními grafickými kartami a nejsou nutné výkonné stanice.

Všechny platformy

Virtuální desktopy je možné doručit i na velmi zastaralý notebook nebo pracovní stanici. Je jedno, zda necháte “dožít” stávající nevýkonné počítače a nebo je nahradíte novými. Výkon desktopu zajišťují výpočetní prostředky v cloudu a je možné využít i starší či méně výkonnou pracovní stanici. Na koncové zařízení se plocha doručuje pomocí protokolů PCOIP nebo VMware BLAST.

Výkonnost 3D Desktopů

Geetoo 3D desktop je akcelerován na nejvyšších řadách profesionálních NVIDIA karet typu NVIDIA v100. Uživatel dostává maximálně výkonný desktop.

Mobilita a flexibilita

Akcelerované virtuální desktopy mění pracovní možnosti. Je snadné spolupracovat v geograficky oddělených týmech nebo využívat vlastního “virtuálního” týmu pracovníků v oddělených lokalitách.

Maximální bezpečnost

Ochrana duševního vlastnictví je jedno z nejvíce diskutovaných témat v oblasti vývoje. Virtuální desktopy s 3D akcelerací výrazně zvyšují kontrolu nad umístěním a používáním dat a snižují riziko úniku nebo odcizení. Žádná data nejsou umístěna na koncových zařízeních uživatelů. Při odcizení koncové stanice nebo odchodem zaměstnance nevznikají žádné škody a je velmi jednoduché navázat na rozpracovaný projekt.

Spolupráce na velkých projektech

Virtuální desktopy mohou změnit a zrychlit práci na složitých a rozsáhlých projektech. Jednoduššeji se spolupracuje a předávají se informace.

Bezpečnost Geetoo 3D Desktopu

Uživatelé získávají pracovní stanici v cloudu, kde je zaručena bezpečnost, výkonnost i možnost spolupráce nad rozsáhlými projekty a týmy.

Bezpečnost koncových stanic

Firemní data a data aplikací nejsou uložena na koncové stanici. V případě ztráty notebooku nebo mobilního zařízení nedojde ke ztrátě firemních dat.

Ochrana před únikem dat

Je možné řídit a omezovat připojení periférií a díky tomu být více chráněn před možnými úniky dat.

Konsolidace infrastruktury

Virtuální desktopy jsou provozovány na velmi výkonné a redundantní cloudové infrastruktuře pod dohledem a správou specialistů.

Šifrování přenosu dat

Přenos desktopu mezi cloudem a koncovou stanicí je chráněn silným šifrováním.

Zákazníci používající Geetoo 3D Desktop

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.