hlavicka detailu
geetoo-cloud

Geetoo Cloud Desktop

Virtuální desktopy formou cloudové služby

Pracovní prostředí je velmi rychle vytvořeno a bezpečně doručeno uživatelům, ať pracují kdekoliv a na jakémkoliv typu desktopu nebo mobilním zařízení. Virtuální desktop si  zachovává velkou míru IT kontroly a bezpečnosti dat i aplikací.

 

šedé pozadí
místo pro obsah
textový blok zarovnaný na střed

Výhody pro uživatele

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

 

Rychlost a pohodlnost

Geetoo Cloud Desktop je z cloudu přenášen velmi kvalitními protokoly, které si nesmírně dobře dokáží poradit s kvalitou linku a doručit uživateli vždy co nejlepší výsledek. Ani méně kvalitní linka mezi Vámi a Geetoo cloud prostředím není problém a uživatel vždy dostane co nejplynulejší virtuální desktop.textový blok zarovnaný na střed

 

Mobilita

Je jedno, zda sedíte u stolu v kanceláři, doma nebo cestujete po celém světě. Bez ohledu na to, kde jste, máte k dispozici své pracovní prostředí, které Vás následuje a je kdykoliv k dispozici.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

 

Přístup z libovolného zařízení (BYOD)

MacBook, PC, webový prohlížeč, Chromebook, mobilní telefon nebo tablet. To je jen jednoduchý výčet možných zařízení, na které lze bez problémů doručit operační systém s rozhraním Windows 10 z cloudu.  Máte volnost ve výběru koncového zařízení. Na každé z nich lze doručit desktop tak, jako by byl nedílnou  součástí zařízení.

 

Výhody pro administrátory

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

 

Škálovatelnost a flexibilita

Je jedno, zda jich tento měsíc potřebujete deset a příští měsíc sto.  Desktopy jsou vytvářeny  z “master” předlohy a není tak problém jich vytvořit tolik, kolik jich opravdu potřebujete. Vytvoření zabere jen několik málo minut.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

 

Predikovatelné náklady

Máte kontinuálně přehled, kolik Vás stojí chod desktopů, a můžete tak lépe optimalizovat náklady.  Vždy víte, kolik Vás desktopy stojí, a každý měsíc můžete měnit počet Vašich desktopů podle potřeb.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

 

Zvýšení efektivity IT

Správa desktopů většinou není primárním úkolem  IT ve firmách. Geetoo Cloud Desktopy v cloudu redukují množství administrace na minimum a IT oddělení se může věnovat důležitějším úkolům a přinášet větší hodnotu.

 

místo pro obsah - krátke
textový blok zarovnaný na střed

Vlastnosti Geetoo Cloud Desktopu

Využívejte Geetoo Cloud Desktop naplno, se všemi rozšířenými funkcionalitami služby.

 

2 sloupce
text s mezerama po stranách

Různé typy desktopů

V rámci služby Geetoo Cloud Desktop Vám můžeme poskytnout několik typů desktopů. Mezi ty základní typy se řadí Persistentní a Floating. Floating je typ desktopu, který se po určité době nastaví do výchozího stavu a je tak vhodný pro školení nebo kioskové použití. Persistentní typ zachovává data uživatelů a je tak vhodný pro kancelářské použití.

text s mezerama po stranách

Podpora starších zařízení

Virtuální desktopy je možné doručit i na velmi zastaralý notebook nebo pracovní stanici. Je jedno, zda necháte “dožít” stávající nevýkonné počítače a nebo je nahradíte novými. Výkon desktopu zajišťují výpočetní prostředky v cloudu a je možné využít i starší či méně výkonnou pracovní stanici.  Na koncové zařízení se plocha doručuje pomocí protokolů PCOIP nebo VMware BLAST.
2 sloupce
text s mezerama po stranách

Webové rozhraní

K Geetoo Cloud Desktopům máte přístup skrze webové rozhraní, které si můžete zobrazit na Vaší koncové stanici. Není třeba instalovat dodatečné moduly nebo Flash podporu aj.
text s mezerama po stranách

Přístup skrze klienta

V případě, že Vám nevyhovuje přístup skrze webové rozhraní, můžete si na koncovou stanici nainstalovat klienta, pomocí kterého můžete k desktopům přistupovat.

 

1 sloupec
Columns
Line box