Geetoo Cloud Storage

Geetoo Cloud Storage

Geetoo Cloud Storage

Bezpečné cloudové uložiště pro Vaše firemní či osobní data.

Geetoo Cloud Storage je bezpečné uložiště v cloudu pro Vaše data. Je ideální pro firmy a osoby, které hledají možnosti pro ukládání firemních a osobních dat a chtějí docílit většího komfortu a zabezpečení, než poskytuje například on-premise fyzické diskové uložiště. K datům máte přístup odkudkoliv a kdykoliv bez ohledu kde se právě nacházíte.

Výhody

Přístup k datům odkudkoli

Máte možnost se k datům a souborům připojit z jakéhokoliv místa. Jediné, co k tomu potřebujete je internetové připojení. Nejste tak omezeni dostupností dat z konkrétního místa či konkrétní pracovní stanice.

Různé způsoby využití

Geetoo Cloud Storage můžete využít na ukládání firemních či osobních dat a souborů nebo můžete kapacitu využít pro vytváření dlouhodobých archivů. Zároveň také produkt může právě jako off-site lokalitu pro ukládání záloh. Způsobů využití je mnoho a my Vás žádným způsobem neomezujeme.

Maximální zabezpečení

Data se nachází v certifikovaných zabezpečených datových centrech a redundantních storage. Každému zákazníkovi je vytvořen dedikovaný diskový LUN. Nedochází tak k žádnému sdílení jedné kapacity pro více zákazníků.

Podpora standardizovaných protokolů

K diskovému uložišti se lze připojit pomocí standardizovaných přenosových protokolů, mezi které řadíme například iSCSI, NFS, SAMBU nebo FTP. Máte vždy na výběr, kterým z uvedených protokolů chcete využít k připojení ke službě.

Vyšší zabezpečení pomocí blokace IP adres

Pro dosažení ještě vyššího zabezpečení je možné předem určit konkrétní povolení přístupu pouze z vybraných IP adres. Lze tedy jednoduše specifikovat, kdo k uloženým datům bude mít přístup.

Nemusíte kupovat žádný licence či software

Produkt můžete využít bez jakéhokoli dodatečného software či zpoplatněných licencí. Šetříte tak náklady na provoz služby a zároveň nejste omezeni na konkrétního vendora a typ aplikace.

Jak Geetoo Cloud Storage funguje

Technické řešení

V rámci Geetoo cloudu je provozováno několik virtuálních serverů, které jsou navzájem zástupné a slouží práve pro provoz služby Geetoo Cloud Storage. Každý ze serverů má přidělen výpočetní výkon a sdílí diskovou kapacitu. V rámci této diskové kapacity je každému zákazníkovi přidělen dedikovaný diskový LUN, který je přiřazen právě k zmíněným virtuálním serverům.

Předání a připojení k produktu

Součástí předání služby je zaslání přístupových údajů, pomocí kterých je možné se připojit ke zřízené službě, tedy k vyhrazenému diskovému LUNU. Pokud si přejete povolit přístup jen z vyhrazených IP adres, budete kontaktováni s žádostí o upřesnění parametrů těchto IP adres.

Zákazníci používající Geetoo Cloud Storage

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.