hlavicka detailu

Geetoo Kubernetes

Plnohodnotný Kubernetes cluster pro Vaše kontejnery v cloudu

Geetoo Kubernetes je určen pro vývojáře a firmy, které hledají jednoduchý způsob nasazení a provozování Kubernetes a Docker kontejnerů v cloudu. Geetoo Kubernetes cluster je jednoduché nasadit a provozovat v rozhraní Geetoo Space.

 

šedé pozadí
místo pro obsah
textový blok zarovnaný na střed

Výhody

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

Kubernetes cluster za pár minut

Geetoo Kubernetes cluster je připraven k nasazení aplikací za pár minut díky integraci do webového portálu Geetoo Space. Stačí si jen vybrat počáteční výkon a počet worker nodů a chvíli počkat na automatické nasazení plnohodnotného Kubernetes clusteru.textový blok zarovnaný na střed

Výkon na přání

V cloudu je pro Geetoo Kubernetes vždy dostatek výpočetního výkonu.  Pokud rostete, tak jednoduše rozšiřujete cluster o další nody přes webové rozhraní nebo můžete  vytvořit nový cluster s jinou výkonnostní charakteristikou.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

Jednoduchost použití

Geetoo Kubernetes je jednoduché nasadit a rozšiřovat. Vše se ovládá pomocí webového rozhrání Geetoo Space, které automatizuje proces tvorby clusteru a jednoduše rozšiřuje výkon o potřebný počet "worker nodů".

 

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

Nízké náklady

Provozujte Kubernetes clustery bez nutnosti platit za vybudovaní a provoz. Geetoo Kubernetes je placený za výkon nasazených pracovních nodů. Jejich počet lze dynamicky měnit v závislosti na aktuální potřebě výkonu a tak si snadno řídíte nízkou úroveň nákladů na provoz. 


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

Přístup pomocí API, web a kubectl

Je jedno, zda využíváte Kubernetes API pro napojení na CI/CD pipeline, nebo preferujete nasazení aplikací pomocí příkazu kubectl. Geetoo Kubernetes je plnohodnotný cluster s přístupem na standardní web UI, pro který nemusíte měnit Vaše ověřené procesy. 


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

Pay-as-you-Go

Nasazení Kubernetes v cloudu snižuje komplexitu lokálních datových center a přináší provozní úspory. V portálu Geetoo Space je vždy vidět konzumace zdrojů všech clusterů s minutovým účtováním spotřeby za využité "worker nody".  

 

místo pro obsah - krátke
textový blok zarovnaný na střed

Možnosti využítí Geetoo Kubernetes

Pojďte vyzkoušet službu Geetoo Kubernetes i Vy!

 

2 sloupce
text s mezerama po stranách

Kubernetes pro vývojové teamy

Vývojové teamy potřebují rychlou reakci na potřeby agilního vývoje aplikací. Službu Geetoo Kubernetes je snadné velmi rychle nasadit a začít používat s neomezeným škálováním výpočetních kapacit. Programátoři již nemusí dlouho čekat na svůj cluster a mohou si ho vytvořit a začít používat sami.  

text s mezerama po stranách

Kubertnetes pro IT specialisty

Na IT specialisty jsou kladeny nároky na rychlost a kvalitu doručení služeb. Vybudování a  automatizace škálovaní výkonu Kubernetes clusterů patři mezi komplexní úlohy, ve kterých lze úspešně využít cloudové prostředí. Geetoo Kubernetes zajistí jednoduché nasazení a škálování Kubernetes clusterů a při tom Vám ponechá plnou kontrolu nad správou a administrací. 
2 sloupce
text s mezerama po stranách

CI/CD stages v cloudu

Agilní vývoj aplikací přináší nutnost provozovat a udržovat mnoho vývojových "stages" v CI/DC pipeline. V on-premise datacentrech je často důvodem  zpožďěného vývoje omezená výpočetní nebo časová kapacita. S Geetoo Kubernetes snadno vytvoříte tolik clusterů, kolik je potřeba pro vaše "stages" a díky možnostem oddělených projektů jednoduše oddělíte vývojové teamy nebo projekty. 
text s mezerama po stranách

Přechod z virtuálních serverů do Kubernetes

Stále častěji se aplikace umísťují do kontejnerů, které lze jednodušeji nasadit a provozovat.  Samotné virtuální servery již nestačí plnit funkci plnohodnotné platformy pro běh aplikací a hledá se za ně náhrada. Geetoo Kubernetes je vhodná platforma pro přechod z virtuálních serverů na platformu spravující kontejnerizované aplikace.

1 sloupec
Columns
Line box