Geetoo Kubernetes

Geetoo Kubernetes

Geetoo Kubernetes

Managed Kubernetes cluster pro Vaše kontejnery v cloudu
Geetoo Kubernetes je určen pro vývojáře a firmy, které hledají jednoduchý způsob nasazení a provozování Kubernetes a Docker kontejnerů v cloudu. Geetoo Kubernetes cluster je jednoduché nasadit a provozovat v rozhraní Geetoo Space.

Výhody

Kubernetes cluster za pár minut

Geetoo Kubernetes cluster je připraven k nasazení aplikací za pár minut díky integraci do webového portálu Geetoo Space. Stačí si jen vybrat počáteční výkon a počet worker nodů a chvíli počkat na automatické nasazení plnohodnotného Kubernetes clusteru.

Výkon na přání

V cloudu je pro Geetoo Kubernetes vždy dostatek výpočetního výkonu. Pokud rostete, tak jednoduše rozšiřujete cluster o další nody přes webové rozhraní nebo můžete vytvořit nový cluster s jinou výkonnostní charakteristikou.

Jednoduchost použití

V cloudu je pro Geetoo Kubernetes vždy dostatek výpočetního výkonu. Pokud rostete, tak jednoduše rozšiřujete cluster o další nody přes webové rozhraní nebo můžete vytvořit nový cluster s jinou výkonnostní charakteristikou.

Nízké náklady

Provozujte Kubernetes clustery bez nutnosti platit za vybudovaní a provoz. Geetoo Kubernetes je placený za výkon nasazených pracovních nodů. Jejich počet lze dynamicky měnit v závislosti na aktuální potřebě výkonu a tak si snadno řídíte nízkou úroveň nákladů na provoz.

Přístup pomocí API, web a kubectl

Je jedno, zda využíváte Kubernetes API pro napojení na CI/CD pipeline, nebo preferujete nasazení aplikací pomocí příkazu kubectl. Geetoo Kubernetes je plnohodnotný cluster s přístupem na standardní web UI, pro který nemusíte měnit Vaše ověřené procesy.

Pay-as-you-Go

Nasazení Kubernetes v cloudu snižuje komplexitu lokálních datových center a přináší provozní úspory. V portálu Geetoo Space je vždy vidět konzumace zdrojů všech clusterů s minutovým účtováním spotřeby za využité "worker nody".

Možnosti využítí Geetoo Kubernetes

Pojďte vyzkoušet službu Geetoo Kubernetes i Vy!

Kubernetes pro vývojové teamy

Vývojové teamy potřebují rychlou reakci na potřeby agilního vývoje aplikací. Službu Geetoo Kubernetes je snadné velmi rychle nasadit a začít používat s neomezeným škálováním výpočetních kapacit. Programátoři již nemusí dlouho čekat na svůj cluster a mohou si ho vytvořit a začít používat sami.

Kubertnetes pro IT specialisty

Na IT specialisty jsou kladeny nároky na rychlost a kvalitu doručení služeb. Vybudování a automatizace škálovaní výkonu Kubernetes clusterů patři mezi komplexní úlohy, ve kterých lze úspešně využít cloudové prostředí. Geetoo Kubernetes zajistí jednoduché nasazení a škálování Kubernetes clusterů a při tom Vám ponechá plnou kontrolu nad správou a administrací.

CI/CD stages v cloudu

Agilní vývoj aplikací přináší nutnost provozovat a udržovat mnoho vývojových "stages" v CI/DC pipeline. V on-premise datacentrech je často důvodem zpožďěného vývoje omezená výpočetní nebo časová kapacita. S Geetoo Kubernetes snadno vytvoříte tolik clusterů, kolik je potřeba pro vaše "stages" a díky možnostem oddělených projektů jednoduše oddělíte vývojové teamy nebo projekty.

Přechod z virtuálních serverů do Kubernetes

Stále častěji se aplikace umísťují do kontejnerů, které lze jednodušeji nasadit a provozovat. Samotné virtuální servery již nestačí plnit funkci plnohodnotné platformy pro běh aplikací a hledá se za ně náhrada. Geetoo Kubernetes je vhodná platforma pro přechod z virtuálních serverů na platformu spravující kontejnerizované aplikace.

Zákazníci používající Geetoo Kubernetes

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.