Geetoo Private Cloud

Geetoo Private Cloud

Geetoo Private Cloud

Dedikovaná infrastruktura s maximálním zabezpečením
Geetoo Private Cloud je vyhrazené cloudové prostředí vhodné pro všechny zákazníky, kteří hledají výhody cloudu a přitom požadují prostředí fyzicky oddělené od ostatních.

Výhody

Geetoo Private Cloud Pay-As-You-Go

Geetoo Private Cloud Vám můžeme nabídnout formou PAYG režimu, kde platíte pouze za čas a prostředky, které po danou dobu využíváte. Zvyšujete tím efektivitu Vašeho IT a zároveň díky rezervačnímu modelu docílíte významné finanční úspory.

Cloud pod vlastní správou

Máte plnou kontrolu nad zdroji svého Geetoo Private Cloudu. Všechny prostředky jsou dedikované čistě pro Vaše potřeby. Můžete spravovat infrastrukturu s plnými administračními právy bez dodatečných omezení.

Bezpečnost a standardy

Privátní cloudy jsou vždy umístěny v nejmodernějších datových centrech, která splňují přísné bezpečnostní normy a certifikace. Každé provozované prostředí je 100% dedikované pouze jednomu zákazníkovi. Nedochází tedy ke sdílení výpočetního výkonu a tím lze naplnit přísné bezpečnostní normy a opatření.

Výdaje pod kontrolou a žádné skryté poplatky

Pomocí rezervace prostředků na dané období lze efektivně ovládat úsporu finančních zdrojů a tím snižovat náklady na provozování IT služeb. Vždy máte přehled o všech nákladech za službu.

Kompatibilita se stávajícím datacentrem

Geetoo Private Cloud můžete propojit skrze VPN sítě se stávajícím datacentrem. Plynule můžete využívat zdroje v cloudu a přitom zachovat plný provoz stávajícího datacentra. Není nutná žádná úprava aplikací pro přesuny. Privátní cloud si můžete vystavět přesně dle Vašich potřeb a požadavků.

Flexibilita a rozšiřování zdrojů

V Geetoo Private Cloudu je škálovatelnost stejně jednoduchá jako ve veřejném prostředí. I přes dedikovanou fyzickou infrastrukturu Vám nabízíme vysokou flexibilitu služby při navyšování hardwarových zdrojů, a to jak komponent typu RAM, tak i celých serverů.

Vlastnosti Geetoo Private Cloudu

Přízpůsobte službu Geetoo Private Cloud přesně dle Vašim potřebám a požadavkům při využití všech jejich funkcionalit.

Dedikovaná infrastruktura

Dedikovaná infrastruktura je základem služby Geetoo Private Cloud. Infrastruktura se skládá z libovolného počtu fyzických serverů, které jsou vždy doporučovány provozovat v HA režimu. K serverům je připojena výkonná storage, která poskytne různé diskové tiery dle potřeby zákazníka.

Záruka provozu

Provoz serverů v Geetoo Private Cloudu zahrnuje naši neustálou materiální údržbu, zajištění dostupnosti a vysokou kvalitu všech potřebných zdrojů k provozu serveru. Využití infrastruktury v našem prostředí znamená získání všech výhod profesionálního datacentra.

Předplatné

Službu Geetoo Private Cloud si můžete dopředně předplatit na určitou dobu a tím docílit vyšší finanční úspory při provozování služby. Předplacením snižujete náklady. Je pouze na Vás, v jakém režimu chcete službu využívat.

Individuální řešení na míru

Geetoo Private cloud je ideální volbou v případě, že hledáte individuální řešení vystavěné přímo Vám na míru. Máte možnost si vybrat z řady předkonfigurovaných variant, avšak v případě, že Vám tyto varianty nevyhovují, lze zvolit konkrétní specifický typ hardware s konkrétními doplňky.

Zákazníci používající Geetoo Private Cloud

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.