Geetoo S3

Geetoo S3

Geetoo S3

S3 objektová storage v cloudu

Produkt Geetoo S3 je cloudové objektové uložiště, které splňuje veškeré standardy pro objektovou storage. Díky práci s nestrukturalizovanými daty se řadí mezi trendové uložiště, které si oblíbili především vývojáři aplikací a softwaru.

Geetoo S3 je plně kompatibilní s ostatními S3 řešeními na trhu.

Výhody

Vysoká flexibilita a škálovatelnost

Neomezené objektové uložiště konzumované formou PAYG. Vytvářejte si vlastní oddíly a přiřazujte jim potřebné kvóty.

Moderní trendy úložiště

S3 patří mezi standardní nástroje zapadající do moderního vývoje aplikací. Zrychlete Váš time-to-market díky používání nejrozšířenějšího uložiště současnosti.

Transparentní náklady

U nás neúčtujeme poplatky za přenos dat, počty provedených operací nebo šířku přenosového pásma. Platíte pouze za velikost uložených dat v Geetoo S3. Nemusíte se bát nepředvídatelných nákladů.

Geografická redundance

Pro dosažení maximální dostupnosti a bezpečnosti S3 je služba provozována z několika geograficky oddělených datových center. Samotná redundance dat je zajištěna pomocí Erasure codingu.

PAYG konzumace

Konzumace uložené kapacity je účtována v režimu PAYG - platíte pouze za to, co spotřebujete. Výrazně šetříte náklady na provoz a údržbu storage.

Maximální zabezpečení objektů

Pomocí funkcionality Object Lock chráníte svá data před smazáním a před útoky typu ransomware. Object Lock se zapíná na úrovni ochrany jednotlivých bucketů.

Možnosti využítí Geetoo S3

Objektová storage se stala jedním z nejvyužívanějších řešení v oblasti ukládání dat v dnešní době. Díky svým funkcionalitám dokáže pokrýt široké spektrum potřeb uživatelů.

Cloud Native / Microservices

Vývoj cloud-native mobilních aplikací potřebuje odkudkoli dostupné objektové uložiště se standardizovaným rozhraním. Možnost využití jako kubernetes stateless aplikace.

Regionální dostupnost dat

Objektová storage je rozkročena mezi více datacenter a poskytuje data v blízkosti koncových zařízení. Často využívané v oblasti vývoji mobilních aplikací a her.

Backup and Restore

Zálohovací software postupně implementují podporu S3 volání a díky tomu není potřeba využívat extra zpoplatněné doplňky. Jednoduše namapujete zálohy na objektovou cloud storage.

Datové sklady

Geetoo objektovou storage můžete využít pro velké datové sklady, nad kterými se dělá výpočetní analytika. Například Hadoopová uložiště, apod.

Pomocí funkce object-lock můžete svá data na Geetoo S3 chránit před ransomware.

Zákazníci používající Geetoo S3

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.