Geetoo Space

Geetoo Space

Geetoo Space

Geetoo Space je webová platforma pro snadný provoz virtuální infrastruktury s inovativními technologiemi pro IT specialisty a vývojové teamy. Je to centrální místo pro administraci, monitoring a ekonomiku provozu infrastruktury a aplikací v cloudu.

Výhody Geetoo Space

Ovladatelnost a přehled

Jednoduchost ovládání, rychlost reakce a komplexní přehled zajišťuje úspěch Vašich projektů. Stejně tak je potřeba vědět vše potřebné o provozu a spotřebě pro správná rozhodnutí.
V Geetoo Space je ovládání virtuálních serverů nebo Kubernetes clusterů přirozeně spojeno s ekonomickým přehledem a technickými statistikami.

Cloudová ekonomika

Přehledný a srozumitelný ekonomický pohled na spotřebu služeb v cloudu bez skrytých poplatků je v Geetoo Space dostupný pro jednotlivé služby, uživatele a projekty.

Oddělené projekty

Větší teamy nebo rozsáhlejší projekty potřebují speciální podporu v cloudu. V Geetoo Space lze jednoduše vytvořit oddělený prostor pro váš team nebo oddělení s vlastním řízením přístupu, počítáním nákladů a možností řídit využívání zdrojů.

Inovativní technologie

Výkonné virtuální servery s detailními technickými statistikami nebo možnost vytváření Kubernetes clusterů inovuje a zjednodušuje využití cloudu pro naše zákazníky.

Zákazníci používající Geetoo Space

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.