hlavicka detailu

Geetoo Stack

Dedikované cloudové prostředí ve vlastním datacentru

Unikátní cloud technologie určená pro umístění do firemních datacenter s neomezeně rozšiřitelnými zdroji poskytovaná formou aktuální spotřeby Pay-As-You-Go. Protože víme, že vybudovat funkční cloudové prostředí není jednoduché a vyžaduje to znalosti a zkušenosti, vzali jsme technologie našeho cloudu a vytvořili Geetoo Stack.

 

šedé pozadí
místo pro obsah
textový blok zarovnaný na střed

Výhody

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

Váš cloud

Geetoo Stack je cloud připravený pro umístění do Vašeho datacentra. Geetoo Stack je možné následně propojit s vlastním IT a Geetoo Cloudem do jednoho celku. Vše ovládáte pomocí platformy Geetoo Space.textový blok zarovnaný na střed

Umístění ve vlastním datacentru

Geetoo Stack, tedy hardware, je umístěn ve Vašem datovém centru. I přesto platíte jen a pouze za reálnou spotřebu zdrojů. V rámci umístění samozřejmě dbáme na splnění nejpřísnějších bezpečnostních podmínek aplikovaných va Vašem DC.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

 

Přeměna CAPEX nákladů na OPEX

Nemusíte přemýšlet o jednorázovém nákupu hardware technologií či licencí potřebných pro provoz. Všechny náklady Vám přeměníme do měsíční platby. Ušetřené prostředky tak můžete využít pro rozvoj dalšího podnikání.

 

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

Snížení nákladů na provoz IT

Geetoo Stack je dodán formou celkového pronájmu, tedy bez nutnosti vstupních investic. Provoz se licencuje jako opexový náklad, ve kterém jsou započitány pouze ty zdroje, které se spotřebují. Tím je dosaženo mnohonásobně vyšší efektivity provozu IT než v rámci standardního nákupu hardware a software.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

Neomezená škálovatelnost

Geetoo Stack je “cloud native” technologie. Veškeré zdroje jsou dle potřeb elasticky rozšiřitelné bez nutnosti jakkoliv zasahovat do stávající infrastruktury. Veškeré prvky jsou aktivně monitorovány a průběžně bezvýpadkově rozšiřovány dle potřeby.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

 

Minimální náklady na pořízení

Nejsou nutné vstupní investice. Veškerý hardware i software je dodáván formou platby za spotřebované zdroje bez investičních nákladů. Náklady na provoz jsou tak jednoduše plánovatelné.

 

místo pro obsah - krátke
textový blok zarovnaný na střed

Vlastnosti Geetoo Stacku

Využijte Geetoo Stack naplno se všemi funkcemi a vybudujte si plnohodnotný cloud ve Vašem datacentru.

 

2 sloupce
text s mezerama po stranách

Nejmodernější technologie

Geetoo Stack je postaven na výkonném hyperconverge hardware HPE Apollo s technologiemi VMware vSphere, NSX, VSAN. Jedná se o enterprise řešení splňující i ty nejpřísnější podmínky a regulativa.

text s mezerama po stranách

Hybridní spojení s cloudem

Geetoo Stack můžete snadno a jednoduše spojit s Geetoo cloudem a libovolně konzumovat prostředky z Geetoo cloudu i Geetoo Stacku zároveň. Přesun dat a virtuálních serverů mezi lokálním datacentrem a veřejným cloudem je tak plně pod kontrolou.
2 sloupce
text s mezerama po stranách

Napojení na Geetoo Space

Geetoo Stack je možné napojit na Geetoo Space a tím si zajistit webovou samoobslužnou platformu, pomocí které budete Geetoo Stack ovládat. Zároveň jsou zde k dispozici veškeré ekonomické i technické statistiky o provozu a tím získáváte dokonalý přehled o celé službě.
text s mezerama po stranách

Napojení na stávající infrastrukturu

Geetoo Stack je dodán formou bezobslužné a předpřipravené hardwarové appliance, která se propojí pomocí L2/L3 se stávající infrastrukturou datacentra. Služby Geetoo Stacku jsou tak využitelné ihned a není nutné nijak modifikovat nebo měnit již provozované systémy.

 

1 sloupec
Columns
Line box