hlavicka detailu
geetoo-star

Geetoo Star

Ihned dostupné virtuální servery v samoobslužné platformě Geetoo Space
Geetoo Star jsou více než jen běžné virtuální servery. Je to jednoduše škálovatelné prostředí se základní stavební jednotkou "virtuální server" a jednoduchým rozšířením výkonu a doplňkových služeb v samoobslužném portálu Geetoo Space. K dispozici jsou detailní technické statistiky, ekonomický přehled a nebo Pay-as-you-Go konzumace.

Dostupnost Geetoo Star je v současné době limitována na vybranou skupinu testovacích uživatelů.

 

šedé pozadí
místo pro obsah
textový blok zarovnaný na střed

Výhody

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

Rychlost a jednoduchost

Zřizení virtuálního serveru nebo rošíření kapacity je jednoduché a rychlé. Doslova na "pár kliknutí" se dá nasadit potřebný počet virtuálních serverů, modifikovat výkon nebo zjistit jaký uživatel nebo aplikace spotřebovává nejvíce zdrojů.textový blok zarovnaný na střed

Konzumace dle potřeby

V každém okamžiku máte přehled o aktuální spotřebě financí každého virtuálního serveru, jednotlivých uživatelů nebo celých projektů. Jednoduchou úpravou výkonu je možné řídit ekonomickou situaci a mít vždy výdaje pod kontrolou.


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

Samoobslužný portál

Vytvoření virtuálních serverů, zmény v konfiguraci, rozšíření výkonu, technické statistiky nebo například celá cloudová ekonomika je intuitivně dostupná v samoobslužném portálu Geetoo Space.

 

3 sloupce
textový blok zarovnaný na střed

Nízké provozní náklady

Díky okamžité kontrole výkonu virtuálních serverů a jednoduché modifikací výpočetních zdrojů lze efektivně snižovat náklady na provoz. Další možností je využít rezervaci výkonu na zvolené období a tím dále zlevňovat provoz virtuálních serverů v dlohodobém použití. 


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

Statistiky výkonu

Každý virtuální server má k dispozici detailní technické statistiky  výkonu procesorů, paměti, síťového provozu nebo grafy využití disků. v Geetoo Space tak mohou IT specialisté  přesně a jednoduše analyzovat charakteristiku provozu a zaručit tak bezproblémový chod Vašich aplikací.  


text s mezerama po stranách
textový blok zarovnaný na střed

Bezpečnost

Geetoo Space je provozován v datacentrech Geetoo s certifikací vysoké úrovně. Tato datacentra patří mezi nejbezpečnější v Evropě. Díky používaným technologiím, jako je  šifrování dat na storage, firewally a pokročilý virtualizační software, jsou Vaše data uložena na bezpečném místě.

 

místo pro obsah - krátke
textový blok zarovnaný na střed

Možnosti využítí Geetoo Star

Konzumujte ihned dostupné virtuální servery Geetoo Star ovládané pomocí platformy Geetoo Space

 

2 sloupce
text s mezerama po stranách

Vhodné pro jakoukoliv velikost podnikání

Je jedno zda potřebujete jeden virtuální server pro test malé aplikace nebo vytvořit síťově složité prostředí s desítkami virtuálních serverů. Geetoo Space a profesionální cloudová infrastruktura v pozadí dokáže nabídnout potřebný výkon. Je jedno, zda začínáte a porostete, nebo již od začátku potřebujete velký výkon.
text s mezerama po stranách

Přesun do cloudu

Geetoo Space je současně vhodný pro vývové teamy a pro produkční nasazení Vašich aplikací v cloudu. Oddělené projekty s vlastními uživateli a účtovaním přinášejí agilitu a zjednudušují denní provoz infrastruktury. Každý má možnost snadno kontrolovat svůj prostor s přidělenými zdroji nebo finančním rozpočtem. Jednoduše převeďte stávající infrastrukturu do cloudu.

2 sloupce
text s mezerama po stranách

Ideální místo pro vývojáře

Možnost vytvářet oddělené projekty, velká míra flexibility, rychlost nasazení a jednoduchost použití dělá z Geetoo Star ideální platformu pro vývojové teamy.  Ty využívají předpřipravených šablon operačních systémů, možnosti oddělených projektů a schopnosti Geetoo Star v rychlém škálovaní, například pro výkonové testy.  Šetří tak provozní náklady lokálních datových center. 
text s mezerama po stranách

Ihned dostupná infrastruktura

Pokud máte nový projekt, potřebujete dočasně využít výpočetní výkon, nebo si jen potřebujete otestovat Vaši aplikaci pod zátěží, není problém. Výpočetní výkon v platformě Geetoo Space je připraven ihned vykrýt Vaše současné požadavky a není nutné dlouho čekat na nové servery. Úplně stejně jednoduše umí služba Geetoo Star nabídnout potřebný výkon dodavatelům Vašich aplikací. 

1 sloupec
Columns
Line box
šedé pozadí
místo pro obsah - krátke

Zákazníci používající Geetoo Star

FG forrest Lundegaard Symbio
 

Zobrazit více referencí případových studí