Geetoo Star

Geetoo Star

Geetoo Star

Ihned dostupné virtuální servery v samoobslužné platformě Geetoo Space
Geetoo Star jsou více než jen běžné virtuální servery. Je to jednoduše škálovatelné prostředí se základní stavební jednotkou „virtuální server“ a jednoduchým rozšířením výkonu a doplňkových služeb v samoobslužném portálu Geetoo Space. K dispozici jsou detailní technické statistiky, ekonomický přehled a nebo Pay-as-you-Go konzumace.

Výhody

Rychlost a jednoduchost

Zřizení virtuálního serveru nebo rošíření kapacity je jednoduché a rychlé. Doslova na "pár kliknutí" se dá nasadit potřebný počet virtuálních serverů, modifikovat výkon nebo zjistit jaký uživatel nebo aplikace spotřebovává nejvíce zdrojů.

Konzumace dle potřeby

V každém okamžiku máte přehled o aktuální spotřebě financí každého virtuálního serveru, jednotlivých uživatelů nebo celých projektů. Jednoduchou úpravou výkonu je možné řídit ekonomickou situaci a mít vždy výdaje pod kontrolou.

Samoobslužný portál

Vytvoření virtuálních serverů, zmény v konfiguraci, rozšíření výkonu, technické statistiky nebo například celá cloudová ekonomika je intuitivně dostupná v samoobslužném portálu Geetoo Space.

Nízké provozní náklady

Díky okamžité kontrole výkonu virtuálních serverů a jednoduché modifikací výpočetních zdrojů lze efektivně snižovat náklady na provoz. Další možností je využít rezervaci výkonu na zvolené období a tím dále zlevňovat provoz virtuálních serverů v dlohodobém použití.

Statistiky výkonu

Každý virtuální server má k dispozici detailní technické statistiky výkonu procesorů, paměti, síťového provozu nebo grafy využití disků. v Geetoo Space tak mohou IT specialisté přesně a jednoduše analyzovat charakteristiku provozu a zaručit tak bezproblémový chod Vašich aplikací.

Bezpečnost

Geetoo Space je provozován v datacentrech Geetoo s certifikací vysoké úrovně. Tato datacentra patří mezi nejbezpečnější v Evropě. Díky používaným technologiím, jako je šifrování dat na storage, firewally a pokročilý virtualizační software, jsou Vaše data uložena na bezpečném místě.

Možnosti využítí Geetoo Star

Konzumujte ihned dostupné virtuální servery Geetoo Star ovládané pomocí platformy Geetoo Space

Vhodné pro jakoukoliv velikost podnikání

Je jedno zda potřebujete jeden virtuální server pro test malé aplikace nebo vytvořit síťově složité prostředí s desítkami virtuálních serverů. Geetoo Space a profesionální cloudová infrastruktura v pozadí dokáže nabídnout potřebný výkon. Je jedno, zda začínáte a porostete, nebo již od začátku potřebujete velký výkon.

Přesun do cloudu

Geetoo Space je současně vhodný pro vývové teamy a pro produkční nasazení Vašich aplikací v cloudu. Oddělené projekty s vlastními uživateli a účtovaním přinášejí agilitu a zjednudušují denní provoz infrastruktury. Každý má možnost snadno kontrolovat svůj prostor s přidělenými zdroji nebo finančním rozpočtem. Jednoduše převeďte stávající infrastrukturu do cloudu.

Ideální místo pro vývojáře

Možnost vytvářet oddělené projekty, velká míra flexibility, rychlost nasazení a jednoduchost použití dělá z Geetoo Star ideální platformu pro vývojové teamy. Ty využívají předpřipravených šablon operačních systémů, možnosti oddělených projektů a schopnosti Geetoo Star v rychlém škálovaní, například pro výkonové testy. Šetří tak provozní náklady lokálních datových center.

Ihned dostupná infrastruktura

Pokud máte nový projekt, potřebujete dočasně využít výpočetní výkon, nebo si jen potřebujete otestovat Vaši aplikaci pod zátěží, není problém. Výpočetní výkon v platformě Geetoo Space je připraven ihned vykrýt Vaše současné požadavky a není nutné dlouho čekat na nové servery. Úplně stejně jednoduše umí služba Geetoo Star nabídnout potřebný výkon dodavatelům Vašich aplikací.

Zákazníci používající Geetoo Star

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.