místo pro obsah - krátke

Historie Společnosti

textový blok zarovnaný na střed

„Je na každé společnosti, zda chce být aktuální. My vždy držíme krok s těmi nejnovějšími trendy a díky tomu vám poskytujeme to nejlepší. Již od roku 2004.“2019 – Geetoo představuje novinku s názvem Geetoo Space

Geetoo přichází na trh s vlastní samoobslužnou cloudovou platformou Geetoo Space. Od nyní může být provoz v cloudu ještě jednodušší, efektivnější a přehlednější.
Vyzkoušejte zcela ZDARMA. 

2018 - G2 server mění název na Geetoo
Název G2 server se začal postupně stávat limitující, nereflektoval nejmodernější technologie a inovativnost společnosti. Navíc s plánem stát se evropským cloud providerem začalo docházet k nejednotnosti v rámci výslovnosti dosavadního názvu G2 server za hranicemi České republiky. Proto došlo k rozhodnutí pro změnu názvu společnosti z G2 server na Geetoo.

2018 - Otevření pobočky v Polsku
G2 server rozšiřuje své zastoupení do Polska a vstupuje tak na polský trh.

2017 - G2 server se stal největším cloud providerem v ČR
Podle velikosti našeho prostředí a dat našich vendorů se stáváme největším cloud providerem v České republice.
 
2017 – Cloudcamp, 3.ročník, Praha
Konference Cloudcamp pořádaná společností G2 server se stává svojí velikostí i počtem účastníků (623) největší technologickou událostí roku na území České republiky.

2017 - Ocenění nejvyšším stupněm certifikace
Jako jediní v regionu Střední a Východní Evropa získává G2 server nejvyšší stupeň certifikace (Platinum) u společnosti Veeam. U společnosti HPE získává certifikaci Gold a u společnosti VMware žádá G2 server jako jediný v celém regionu o certifikaci Premier Partner.

2016 – Založení slovenské pobočky
G2 server vstoupil na slovenský trh a otevřel v Bratislavě svoji pobočku, včetně slovenského datacentra.

2016 – Cloudcamp, 2.ročník, Praha
V Praze probíhá za účasti významných vendorů, jako je VMware, Veeam, HPE, a další, 2. ročník cloudové konference, kterou pořádá společnost G2 server.

2016 - Ocenění nejrychleji rostoucí cloud provider ve Střední Evropě
Společnost G2 server byla vyhlášena jako nejrychleji rostoucí cloud provider ve Střední Evropě. Počet zákazníků dosažených za první rok provozování cloudů je srovnatelný s nárůstem počtu zákazníků za měsíc.

2015 – Cloudcamp, 1.ročník, Praha
S prudkým nárůstem zájmu o cloud organizuje G2 server první ročník konference zaměřené na cloudové technologie.

2014 - Získání certifikací
G2 server dosahuje certifikací řady Enterprise od společnosti VMware, Silver od společnosti HPE a Gold od společnosti Veeam. Technické a obchodní týmy postupně procházejí odbornými certifikacemi.

2012 - První cloudové služby v nabídce
Nabízejí se první cloudové služby a zákazníci jsou postupně převádění z dedikovaných serverů do cloudu.

2011 - Top 5 v ČR
Společnost patří mezi 5 největších pronajímatelů dedikovaných serverů v ČR a začíná postupně pracovat na cloudových službách.

2009 - Ukončení nabídky počítačů k pronájmu
Vlivem světové finanční krize přestává být nabídka pronájmu počítačů do firem zajímavá. Na základě toho byla nabídka služeb stažena z portfolia.

2008 - Rozšíření nabídky služeb
Nabídka služeb je rozšířena o krátkodobý i dlouhodobý pronájem počítačů a serverů do firem.

2007 - Top 10 v ČR
V oblasti webhostingových služeb patří společnost mezi Top 10 v celé České republice.

2006 - Rozšíření portfolia
Mujhost.cz rozšiřuje své portfolio poskytovaných služeb o pronájem fyzických serverů umístěných v datacentru. Jedná se o takzvané dedikované servery.

2004 - Založení společnosti
Vladimír Kvaš mladší a Vladimír Kvaš starší zakládají soukromou společnost, jejíž je hlavní náplní práce a zdrojem příjmů poskytování webhostingových služeb a registrace domén - Mujhost.cz.