Ochrana dat Microsoft 365 v Geetoo cloudu

DevOps a Kubernetes

Ochrana dat Microsoft 365 v Geetoo cloudu

Zálohujte Microsoft 365 data do Geetoo cloudu

Proč řešit zvýšení bezpečnosti pro Microsoft 365

Microsoft 365 je v dnešní době standardní nástroj, který používá převážná většina firem po celém světě. Stal se klíčovým prvkem a nezbytnou součástí bez kterého nedokáží firmy fungovat. Microsoft 365 je poskytován z cloudových datových center Microsoft po celém světě. I v minulosti se však ukázalo že žádná technologie není bezchybná a i u Microsoft 365 služeb se objevili výpadky a omezení dostupnosti. Většinou až v tento moment si začínáme uvědomovat, jak moc důležitá pro nás tato služba je. Garantovaná dostupnost služby však není vše. Vždy je lepší mít vytvořenou zálohu, ke které je možné se v čase vrátit. Například útoky typu ransomware Vám dostupnost služby nepomůže ale vytvořená záloha zpětně ano. Microsoft žádný nativní nástroj pro zálohování služby Microsoft 365 neposkytuje. Jediná možnost, jak vytvářet zálohy je pomocí podporovaných software třetích stran, které mají příslušné nástroje pro zálohu této služby.

Hlavní důvody

Microsoft 365 data nejsou zálohována

Microsoft neřeší konzistenci dat

Máte data plně pod kontrolou

Veeam Backup for Office365

Nabízíme Vám možnost zálohovat Microsoft 365 pomocí jednoduchého a oblíbeného nástroje Veeam Backup for Office 365. Díky nástroji Veeam Backup for Office365 dokážete jednoduše a pohodlně zálohovat svá data a účty uživatelů Microsoft 365. Tento nástroj Vám umožňuje správu celého prostředí a nastavování retenční politiky záloh dle Vaší potřeby. Zároveň Vám zprostředkuje API pro externí nástroje a PowerShell.

Vhodné do cloudu i on-premise

Cloud

Zálohujte svá data do off-site lokality a tím si zvyšujete bezpečnost a dostupnost Vašich záloh. Vytvoříme Vám účet v rámci Geetoo S3 storage a vy si jednoduše zvolíte místo uložiště jako object storage repository. Nakonfigurování celé služby zabere pouze několik minut.

On-premise

Máte možnost si zvolit backup repository jako lokální disk ve Vašem zařízení. Od nás poté dostáváte pouze licence pro Veeam Backup for Office 365. Zálohy máte plně pod Vaší kontrolou.

Jak na to?

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.