Partnerský program Geetoo

Geetoo je pro-partnerská společnost. S našimi partnery tvoříme ještě lepší cloudové služby. Cloud totiž není pouze o infrastruktuře, ale o tom, co běží nad ní. Proto spolupracujeme se Solution partnery, kteří Geetoo Cloud rozšiřují o nabídku svých managed services a dávají tak zákazníkům něco navíc. Zároveň je potřeba stíhat moderní trendy, které určují další směr. Za nás jsou to aplikace běžící v cloudech. Proto se snažíme pomáhat našim Dev-ops partnerům s tím, co je pro ně nutné zlo, tedy infrastruktura, a uvolnit jim ruce pro jejich hlavní činnost, tedy vývoj aplikací.

Benefity z partnerství

88%

zakázek za rok 2018 bylo prodáno přes partnery. Z toho 11% přes Dev-ops a 12% bylo realizováno napřímo.

2

miliony EUR je hodnota upsellů dodaných partnery za rok 2018 na zakázkách spojených s Geetoo cloudem.

8 z 10

partnerů hodnotí pozitivně udržení náskoku před konkurencí v oblasti moderního IT díky nabídce Geetoo.

91%

zakázek bylo řešeno formou deal registrace. Z toho 76% dopadlo ve prospěch společné nabídky.

Jak funguje partnerský program

Partnerský program Geetoo je jednoduchý a transparentní, stejně jako Geetoo služby. Cílem partnerského programu je úzká spolupráce s partnery při volbě nejvhodnějšího řešení pro každého zákazníka. V rámci partnerského programu Geetoo nabízíme benefity v podobě školení, marketingové podpory, pre-sales podpory, deal registrací a přístupu k lab prostředí a znalostem. Rozsah benefitů se odvíjí od úrovně partnerství.

Registrujte se jako partner

S každým partnerem pracujeme individuálně, na počátku jsou jasně definována pravidla a kompetence obou stran, aby nedošlo k jakýmkoliv nedorozuměním. Následně po definování oboustranných podmínek se pokračuje k tomu, aby se partner stal oficiálním smluvním partnerem Geetoo. Prvním krokem je registrace v rámci Geetoo Space a s první zakázkou se společně diskutují obchodní a cloudové strategie.

Jste partner, který nabízí svým klientům řešení nad infrastrukturou v podobě různých aplikací, správy, monitoringu a služeb pro splnění všech přání klientů? Pak je právě Solution Partner vhodný program pro Vás. Stanete-li se Geetoo Solution Partnerem, získáte partnerský ceník, pre-sales podporu, technickou podporu 24/7 a školení na všechny produkty v Geetoo Cloudu. Společně tak můžeme klientům nabízet IT jako jeden balíček.

Zároveň Vás rádi podpoříme. Pokud nabízíte zajímavé přidané služby nad Geetoo cloudem, budeme je i my doporučovat všem klientům Geetoo a ostatním partnerům. Třeba se Vámi nabízená služba bude hodit i jim pro rozšíření portfolia.

Toto partnerství je určeno pro společnosti zabývající se vývojem aplikací, tvorbou webových stránek nebo vývojem různých softwarových řešení pro klienty. Díky flexibilitě cloudu nebudete muset už řešit, jaké prostředky vyhradit pro vývoj a zároveň tím neohrozit produkční prostředí. Každý partner má pod kontrolou to, kde jsou jeho prostředky použity a jak se využívají. Díky Geetoo Space lze rozklíčovat náklady na konkrétní projekty.

Staňte se Geetoo Dev-ops partnerem a získejte virtuální servery, Kubernetes a další služby formou Pay-As-You-Go. Uvolněte vývojářům ruce s řešením problematiky kolem infrastruktury a hardware strategie, a dejte jim nástroje pro jednoduchou správu a vývoj aplikací, za které Vám klienti platí.

Staňte se členy oficiálního programu Geetoo Ambassador a získejte peníze za doporučení zákazníka. Pokud znáte někoho, kdo uvažuje o přechodu svého IT do cloudu, stačí mu doporučit Geetoo. Pokud si nás zákazník vybere, rovnou získáváte peníze.

Čím je zakázka větší, tím více získáváte. Z každé zakázky dostanete celou částku z prodaného výpočetního výkonu. Peníze můžete získat snadno a rychle. Čas si řídíte sami a my vám rádi pomůžeme k tomu, aby zakázka dopadla. Vydělat můžete na všech Geetoo službách. Nejste limitováni produkty. K dispozici máte celé portfolio Geetoo služeb. Dostanete přiděleného Geetoo obchodníka, který vám pomůže k tomu, aby zakázka dopadla a vy získali finanční odměnu.