Vize Geetoo
Vizí společnosti Geetoo je přinést jakoukoliv cloudovou službu, umístěnou v datacentru nebo ve firemním IT zákazníka, ovládanou pomocí jednoduché platformy s konzumací kdekoliv po celém světě. 

 

místo pro obsah
šablona s ikonkou

All technologies

text

Cílem Geetoo je nabídnout zákazníkům všechny služby, na které jsou zvyklí v tradičním IT, a poskytnout jim je formou konzumace v cloudu. Zákazníci tak nemusejí investovat do potřebného hardware a software a složitě jej implementovat. Pořídí si vše formou opex nákladů na měsíční bázi. Všechny tyto služby je možné konzumovat v Geetoo cloudu, který je umístěn v lokalitách Česká republika, Slovensko, UK a Polsko. Dále je možné tyto služby konzumovat i ve firemním IT pomocí technologie Geetoo Stack. V rámci moderní multicloud strategie je zároveň možné některé služby nabídnout i v rámci AWS a Azure.

šablona s ikonkou

Simple Platform

text

Platforma Geetoo Space nabízí jednoduché ovládání a správu všech cloudových služeb, ať už jsou umístěny v Geetoo cloudu ve všech lokalitách nebo v Geetoo Stacku. Stejně tak je možné přes Geetoo Space ovládat i další multicloud poskytovatele. Geetoo Space je zároveň prostorem pro naše partnery, kteří zde mohou nabízet své specializované služby našim zákazníkům.

šablona s ikonkou

One World         

text

Cílem Geetoo je rozšířit Geetoo Cloud a Geetoo Stack po celém světě, a to tak, aby každý zákazník mohl kdekoliv na světě konzumovat inovativní a spolehlivé cloudové služby.