VMware on Geetoo

VMware on Geetoo

VMware on Geetoo

VMware on Geetoo  je kompletní softwarově definované datacentrum v cloud, využívající známé a ověřené technologie VMware. Kompletní nové datové centrum v cloudu poskytované formou as a service. Přesuňte nebo rozšiřte Vaše stávající datové centrum do cloudu. Přitom můžete i nadále využívat nativní technologie VMware bez nutnosti měnit architekturu Vašeho prostředí. Zajistíte si integrovanou správu technologií VMware provozované v Geetoo cloudu a spravujte stejným způsobem cloudové i místní aplikace.

Mám VMware, chci do cloudu ale nechci se učit nic nového.

Řešení? VMware on Geetoo. Čerpejte benefity v cloudu v podobě profesionální infrastruktury v zabezpečených datových centrech s možností flexibilního škálování zdrojů konzumovaných v platebním režimu PAYG. A to všechno se zachováním Vašich nástrojů na správu a administraci bez nutnosti jejich rozšíření!

Výhody

Migrace do cloudu bez změny architektury

S VMware on Geetoo můžeme snadno a lehce využívat cloudové služby bez nutnosti změny VMware architektury v pozadí. Převod nebyl nikdy jednodušší!

Využijte stávající investice do VMware prostředí

Převeďte své stávající nakoupené licence do Geetoo cloudu a neplaťte nic navíc. Využijete tím efektivněji své náklady.

Jednotné nástroje pro automatizaci a zabezpečení

Udržte Vaše stávající nastavené bezpečnostní standardy, sady postupů či definice rolí. S přechodem do cloudu využijete jeho benefity avšak Vaše stávající nastavení se zachová.

Konzumace v režimu PAYG

Veškeré náklady za infrastrukturu platíte v režimu dle reálného využití – PAYG.

Odstranění binární nekompatibility

Konverze virtuální infrastruktury ke globálním providerům je složitá a náročná. Díky podpoře VMware technologiích na obou stranách (on-premise i Geetoo) dokážete snadno tyto problémy odstranit.

Možnosti využítí VMware on Geetoo

Náhrada datacentra

VMware on Geetoo je náhrada současného datacentra s virtualizací VMware. Dodáme zabezpečený hardware v profesionálním datacentru o které není třeba se starat. Stejně tak připravíme a budeme zajišťovat VMware prostředí a infrastrukturu.

Hybridní spojení nebo extenze stávajícího datacentra

Pomocí VMware on Geetoo spolu s technologií HCX rychle připravíme virtualizované prostředí v zabezpečeném DC a zajistíme možnost přesunu nebo migrace virtuálních wokloadů mezi on-premise a VMware on Geetoo.

Přechod investičních na provozní náklady

Jsme schopni Vám nabídnout VMware on Geetoo u nás v cloudu a tím pomoci s přechodem na PAYG platební model konzumace. Konzumujte Vaše nové datové centrum v režimu PAYG a minimalizujte tím investiční náklady.

Vyřešení Disaster Recovery

Hledáte způsob jak nejlevněji a nejefektivněji vyřešit disaster recovery pro svoje kompletní datové centrum? Pomocí VMware on Geetoo rychle připravíme virtualizované prostředí v zabezpečeném datovém centru.

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.