VMware PKS

VMware PKS

FAQ - často kladené otázky

Obecné

Produkční platforma VMware pro provoz, nasazování a správu kubernetes clusteru. 

Pro společnosti, které provozují kubernetes technologie a nestačí jim funkcionality vanilla kubernetes. S VMware PKS se otevírá mnoho možností, jak rozšířit stávající kubernetes prostředí. 

Pomůžeme Vám s implementací této technologie a můžeme zajistit následný provoz a support. 

Vývojáři mají rádi Kubernetes, protože poskytuje potřebné API, které dokáží využít a pomocí toho nasazovat jednoduše aplikace v containerech. Umožňuje to více se soustředit na vývoj aplikací bez ohledu na to, jak aplikaci nasazovat a provozovat. je jednoduché vyvíjet aplikaci na notebooku nebo pracovní stanici a pak jí přenést do kubernetes a dokrů pomocí containerů. 

Správci systémů mají rádi kubernetes protože automatizuje mnoho běžných úkonů, které musí dělat a udržovat, aby byla aplikace v chodu. Díky nasazení kubernetes mohou provozvat aplikace bez ohledu na výpadek serverů a nutných nočních zásahů. 

Standardně poskytujeme 99,99%. 

Prosím kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonu +420 226 299 899, nebo emailem na sales@geetoo.com.

Ano, rádi a zdarma Vám zřídíme demo prostředí pro vyzkoušení na 14 dní. Z dema prostředí lze pak plynule přejít do produkční verze.

Jedná se o individuální parametr, který se liší na základě konkrétních projektů. Obvyklá doba dodání je v řádech jednotek dnů. 

Licence

Ne. Licence VMware PKS Vám dodáme součástí služby.