VMware PKS

VMware PKS

VMware PKS

Produkční platforma VMware pro provoz, nasazování a správu Kubernetes clusteru 
VMware PKS je produkt, který umožňuje a zjednodušuje nasazení a provoz clusteru Kubernetes. Poskytuje produkční distribuci Kubernetes s hlubokou integrací NSX a velkou vizibilitou síťového provozu. Automatizuje nasazování a upgrade kubernetes clusterů s poskytuje vysokou míru bezpečnost.  

Výhody

Automatizace

Automatizuje nasazování, provoz a škálování Kubernetes clusteru. Pomocí VMware PKS lze jednoduše rozšiřovat nebo nasazovat nové clustery na požádání. Současně lze vytvářet clustery v různých prostředí Kubernetes.

Ingress a egress vstupně výstupní body

Automatické vytváření ingress/egress a loadbalancery vstupně výstupních bodů. Díky blízké integraci a návaznosti VMware PKS automaticky vytváří loadbalancery a vstupní výstupní body ingress a egress bez nutnosti je definovat nebo využívat aplikace třetích stran.

Síťování

Síťová integrace od vSphere virtuálních serverů až po kontejnery Kubernetes. Hluboká integrace technologie NSX-T umožňuje monitorovat veškerý provoz a zabezpečí všechny úrovně sítě od virtuálních serverů až po běžící kontejnery.

VMware podpora

VMware PKS je standardně nabízena s profesionálním supportem společnosti VMware. Na rozdíl tak od vanilla kubernetes, kde je podpora zajištěna komunitou. Zde produkční podporu zajišťuje VMware.

Vlastnosti VMware PKS

Jednoduchost

Zjednodušení síťového nastavení a integrace pro komunikaci mezi kontejnery. Zjednodušení provozu, monitoringu a nastavení komunikace mezi kontejnery.

Enterprise nástroj

Enterprise prostředí Kubernetes splňující požadavky na bezpečnost, stabilitu a podporu.

Kompatibilita s Kubernetes

VMware PKS je plně kompatibilní s Kubernetes technologií. Je vystaveno na standardní verzi kubernetes do kterého přidává automatizaci a další podnikové výhody.

Zákazníci používající VMware PKS

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.