místo pro obsah - krátke

Zřízení v řádu minut

Cloud je možné zřídit během několika minut. Nemusíte tak čekat jako v případě klasického nákupu IT, kdy na dodávku čekáte několik týdnů. Cloudové služby jsou dostupné ihned a stejně tak rychle se dají opět ukončit. I přesto je stále možné dosáhnout vysoké míry individuálních konfigurací a přípravy cloudu na míru zákazníkovi. 


textový blok zarovnaný na střed

Geetoo Cloud ihned

Máte zájem si své cloudové prostředí držet 100% pod palcem? Vyzkoušejte si Geetoo Cloud v platformě Geetoo Space ihned. 
Geetoo Space je cloudová platforma, ve které si můžete spravovat celé řešení sami. Sami si vytáčíte virtuální servery nebo Kubernetes Clustery a následně je celé spravujete, měníte konfigurace, zkrátka upravujete dle vlastní potřeby. Celé prostředí je dostupné takřka ihned, jakmile konfiguraci potvrdíte. Tuto platformu máte k dispozici ve webové konzoli space.geetoo.com. Prostor k otestování je zcela zdarma.

Geetoo Private Cloud s okamžitou dostupností

V Geetoo jsme připraveni na všechno a rychlost je naším druhým jménem. To se týká i takové zapeklitosti, jako je privátní cloud. V datacentrech máme připravené tři předkonfigurované typy etalonů privátních cloudů, které jsou připraveny k okamžitému používání. Brzy bude tato funkce zavedena i do konzole Geetoo Space.