Geetoo RabbitMQ

Geetoo RabbitMQ

Geetoo RabbitMQ

Světově nejoblíbenější message broker v cloudu
RabbitMQ je open-source message broker technologie určená pro provoz jak v malých společnostech, tak i ve velkých globálních projektech. RabbitMQ podporuje celou řadu messaging protokolů, jako je AMQP, STOMP, MQTT a stejně tak i netypický HTTP protokol. RabbitMQ je vhodný i jako jednoduše nasaditelný Queuing nástroj, který vyniká kontrolou a bezpečným doručením zasílaných zpráv.

Výhody technologie Geetoo RabbitMQ

Expert na message brokering

RabbitMQ byl od začátku svého vzniku navržen jako message broker nástroj. Jeho úkolem je přijímat zprávy od odesilatelů, přeposílat je a následně je řadit do různých front. Zde jsou zprávy uchovávány a doručovány jejich adresátům. Díky protokolu AMQP jsou do RabbitMQ defaultně implementovány bezpečnostní funkce jako SSL. Na rozdíl od Redisu, který je vhodný spíše ja cache technologie (se základní podporou message brokeru) má RabbitMQ mnohem bohatější funkce. Jedním z příkladů je pak bezpečnostní / kontrolní funkce na doručení zpráv či funkce pro prioritizaci jednotlivých zpráv. Právě tyto funkce jsou vhodné i pro používání front - Queues. Při různých testech bylo následně zjištěno, že RabbitMQ může být výkonnější než Redis, a to zejména při zpracování komplexnějších zpráv.

Vysoká bezpečnost a dostupnost

RabbitMQ obsahuje funkce pro kontrolu doručení zpráv, a to nejen v případě přerušení konektivity, ale i v případě výpadku technologie. RabbitMQ pracuje v cloudových clusterech. V případě výpadku jednoho z nodů kontroluje doručení zpráv a zajišťuje, aby byla zpráva doručena z jiného nodu. RabbitMQ může být rovněž replikován pro dosažení ještě vyšší dostupnosti.

DevOps aplikace a nasazení pro developery

Geetoo poskytuje RabbitMQ jako službu, připravenou k okamžitému nasazení a používání. Nebudete se muset starat o konfigurace, provoz, patchování či bezpečnost. A už vůbec se nebudete muset starat o infrastrukturu. To vše zajišťujeme my. Vy se tak budete moci plně soustředit na vývoj aplikací a Geetoo RabbitMQ můžete konzumovat jako cloudovou službu placenou v režimu Pay as you Go. RabbitMQ je podporován celou řadou programovacích jazyků, jako je JavaScript, C, C++, C#, Python, PHP a mnoho dalších. Zároveň má velice příjemné management a monitorovací rozhraní, které práci developerům ještě více zjednodušuje.

Nejběžnější použití RabbitMQ

Message broker / Chat / Queue

RabbitMQ fakticky nemá jiné využítí, než je message broker. Na druhou stranu, v tomto je opravdu jeden z nejlepších produktů na trhu. Je vhodný pro komplexnější zprávy, u kterých chcete mít jistotu doručení. Díky své automatické škálovatelnosti a schopný dosáhnout až 500 tisíc odeslaných zpráv za sekundu. Ty navíc zařadí do správných front a určí jejich priority.

Hlavní výhody Geetoo RabbitMQ jako služby

RabbitMQ jako služba v cloudu

Konfigurace RabbitMQ a jeho provoz není zrovna nejjednodušší. Na druhou stranu, přesně o to se staráme v Geetoo my. Vy můžete používat message broker jako službu v cloudu a tyto starosti přenecháte na nás. Samozřejmostí je účtování na bázi Pay as you Go.

Škálovatelnost zdrojů

I v případě RabbitMQ, stejně jako u jiných DevOps služeb v Geetoo cloudu, je zcela běžné využívání velkých clusterů. Zpravidla automaticky škálovatelných. Geetoo má k dispozici téměř neomezené zdroje pro Vaše projekty v cloudu.

Česky a levněji

Pomůžeme Vám a poradíme, jak nejvhodněji nasadit DevOps služby do Vašeho vývojového prostředí. Máme tým odborníků, kteří Vás rádi proškolí či zkonzultují vhodnou infrastrukturní architekturu. A na rozdíl od globálních poskytovatelů v češtině a mnohdy i levněji.

Zákazníci používající RabbitMQ

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.