Využívejte ERP systém HELIOS v cloudu

Eliminujte vysoké pořizovací náklady na vlastní infrastrukturu a software. Soustřeďte se na Vaše podnikání a konzumujte informační systém formou služby.

Jaké jsou výhody Asseco Erport?

01

ERP formou SaaS

Asseco Erport je software jako služba (SaaS). To znamená, že si nemusíte kupovat Helios licence, či servery a řešit jejich nastavení. Platíte pouze jeden měsíční poplatek dle počtu uživatelů. Helios přitom není nijak uzavřený a i nadále lze provádět implementaci a úpravy na míru Vašim potřebám.

02

Integrace s informačním systémem Helios

Produkt Asseco Erport byl speciálně vytvářen právě pro provozování informačního systému Helios – Nephrite/​Green, Red i iNuvio. Je tedy pečlivě optimalizován, aby nedocházelo k žádným negativním dopadům při přenesení informačního systému do cloudu.

03

Flexibilita a škálování

Jedním z hlavních benefitů cloudové služby je velká míra flexibility. Služba se totiž vždy přizpůsobí Vaším aktuálním požadavkům. Skvěle dokáže pokrývat například Vaše sezonní výkyvy. Můžete na denní bázi měnit počty uživatelů i výpočetní výkon.

Proč ERPORT od nás?

Geetoo a Asseco Solutions

Asseco Erport je výsledkem úzké spolupráce Asseco Solutions (autoři ERP Helios) a Geetoo. Jedná se o bezpečné řešení, jehož prostřednictvím můžete využívat plnohodnotný ERP systém v cloudu. Technické řešení bylo vytvářeno v kooperaci obou týmů a stále ho vylepšujeme, abychom dosáhli těch nejvyšších kvalit.

Geografické umístění dat

Garantujeme Vám, že Vaše data se budou nacházet pouze na území ČR (pokud si nepřejete jinak). Díky tomu splňujete většinu bezpečnostních standardů, jelikož máte přehled o tom, kde se Vaše data nachází. 

Technická podpora

V rámci služby získáváte i českou podpora provozovanou v režimu 24/7/365 včetně služeb helpdesku a SLA na úrovni 99,99%.

Nulová počáteční investice

Služba je postavena na tzn. OPEX modelu. Konzumujete tedy informační systém v cloudovém prostředí, který je účtován na měsíční bázi. Nemusíte tak vynakládat jednorázové vysoké finanční zdroje na nákup serverů a dalšího hardware pro provoz informačního systému. Ušetřené zdroje raději můžete využít pro další rozvoj svého podnikání.

Vhodné také pro stávající uživatele Heliosu

Pokud jste si již Helios v minulosti pořídili, můžete i tak využít výhod cloudu. Neřešte již věčný boj s málo výkonnými nebo nevyhovujícími servery. Helios Vám jednoduše zmigrujeme do cloudu a Vy budete platit jen měsíční poplatek za jeho provoz.

Technologie, se kterými pracujeme

Nejlepší vizitkou je spokojený klient

Přidejte se ke stovkám firem, které využívají Geetoo cloud k růstu.

Nejčastěji vás o Asseco Erport zajímá

Co je to Asseco Erport?

Informační systém Helios v cloudu.

Pro koho je služba Asseco Erport určena?

Pro stávající nebo nové zákazníky, kteří provozují nebo uvažují nad koupí software Helios.

Jaké jsou nejčastější usecase pro využití Asseco Erportu?

Pokud chcete využívat software Helios a konzumovat jej jako službu a nestarat se o hardware, licence, správu. Jedná se o jediné certifikované řešení provozování Heliosu v cloudu.

Jaké jsou hlavní benefity Asseco Erportu?

Flexibilita a škálování uživatelů, plná integrace s informačním systémem Helios, nulové počáteční investice.

Podporuje produkt Asseco Erport i Asseco Solution?

Ano, jedná se o jediné certifikované řešení provozování Heliosu v cloudu.

Lze uživatele v Asseco Erportu škálovat?

Ano, flexibilní škálování je jeden z největších benefitů Asseco Erportu. Na měsíční bázi můžete libovolně škálovat počty uživatelů a přitom platíte vždy pouze za to, co potřebujete. Veškerý potřebný software pro jednotlivé uživatele Vám zajistíme již v ceně samotného Asseco Erportu.