Kariéra

Celá skupina Geetoo neustále navyšuje obrat a roste. Rosteme jak doma v České republice, tak na zahraniční trhy. Proto neustále hledáme nové kolegy a kolegyně. Seznam aktuálně hledaných pracovních pozic najdete v interaktivním přehledu. Stačí kliknout na pracovní pozici a přes formulář zaslat své CV.

Pokud máte zájem u nás pracovat a rádi byste pracovali na jiné pozici, než jsou otevřené, pošlete své CV na jobs@geetoo.com spolu s představou, co byste u nás chtěli dělat. Může se stát, že budeme brzo hledat zrovna někoho, jako jste Vy!

Když jsme se kolegů ptali, proč by komukoliv doporučili profesně působit v Geetoo, paradoxně nikdo jako první důvod nezmínil peníze a benefity.  Důvodů, proč se u nás vyplatí pracovat je určitě více, ale snažili jsme se vypíchnout šest nejvíce zmiňovaných. Budeme rádi, když si všechny důvody pročtete a zvážíte, jestli se chcete stát jedním z nás.

Leader trhu

Podle přísných metrik společnosti VMware jsme byli vyhlášeni cloud providerem roku 2019!

Firemní kultura

Jsme na trhu už dlouho a za ty roky se nám daří udržovat jedinečnou firemní kulturu. Naší kultuře věnujeme celou sekci těchto stránek, určitě stojí za to si o nás přečíst více.

Expanze do zahraničí

Služby a technologie dodáváme nejen na CZ + SK trhy, ale daří se nám i expanze do západní Evropy.

Vzdělávání a profesní růst

Snažíme se, aby měl každý kam růst profesně nejen ve svém oddělení, ale i v rámci celé skupiny Geetoo. Rádi finančně podpoříme prohlubování vzdělávání v oboru a získání potřebných certifikací.

Fajn parta

Každý jsme sice úplně jiný, ale dohromady tvoříme skvělou partu, se kterou je zábava nejen v práci, ale i mimo kancelář. Nedává smysl, abychom do práce chodili neradi, proto se opravdu snažíme, aby u nás každý dobře zapadl.

Po práci zábava

Rádi se neformálně potkáváme i po práci, chodíme spolu cvičit, na únikovky nebo motokáry, na kolo, do hospody, v kanceláři hrajeme na VR, střílíme po sobě na paintballu a úplně nejradši grilujeme na terase!