Mějte svá data a výkon pod naprostou kontrolou

Geetoo Private Cloud je vyhrazené prostředí vhodné pro všechny, kteří hledají výhody cloudu a zároveň vyžadují prostředky fyzicky oddělené od ostatních.

Jaké výhody vám přinese Privátní cloud?

01

Cloud pod vlastní správou 

Máte plnou kontrolu nad svými. Všechny prostředky jsou dedikované čistě pro Vaše potřeby. Můžete spravovat infrastrukturu s plnými administračními právy bez dodatečných omezení.

02

Vysoké standardy

Privátní cloudy jsou vždy umístěny v nejmodernějších datových centrech, která splňují přísné bezpečnostní normy a certifikace. Každé provozované prostředí je 100% dedikované pouze jednomu zákazníkovi. 

03

Výdaje pod kontrolou bez skrytých poplatků

Pomocí rezervace prostředků na dané období lze efektivně ovládat úsporu finančních zdrojů a tím snižovat náklady na provozování IT služeb. Vždy máte přehled o všech nákladech za službu.

04

Flexibilita a rozšiřování zdrojů

V Geetoo Private Cloudu je škálovatelnost stejně jednoduchá jako ve veřejném prostředí. I přes dedikovanou infrastrukturu Vám nabízíme vysokou flexibilitu služby při navyšování hardwarových zdrojů.

Proč využívat privátní cloud od Geetoo?

Podložené zkušenosti

Ve světě moderních technologií se pohybujeme přes 20 let a stáli jsme u zrodu českého cloudu. Máme špičkové experty, jejichž znalosti jsou podpořené získanámi certifikáty.

Záruka provozu

Provoz serverů v Geetoo Private Cloudu zahrnuje naši neustálou materiální údržbu, zajištění dostupnosti a vysokou kvalitu všech potřebných zdrojů k provozu serveru. Využití infrastruktury v našem prostředí znamená získání všech výhod profesionálního datacentra.

Individuální řešení na míru

Geetoo Private cloud je ideální volbou v případě, že hledáte individuální řešení vystavěné přímo Vám na míru. Máte možnost si vybrat z řady předkonfigurovaných variant, avšak v případě, že Vám tyto varianty nevyhovují, lze zvolit konkrétní specifický typ hardware s konkrétními doplňky.

Privátní cloud je ideální v prostředí regulací

Privátní cloud se nejvíce hodí pro firmy a organizace, které potřebují dostát přísným regulatorním požávkům a také pro ty, kteří mají vysoké nároky na použitý hardware.

Technologie, se kterými pracujeme

Nejlepší vizitkou je spokojený klient

Přidejte se ke stovkám firem, které využívají Geetoo cloud k růstu.

Nejčastěji vás o Geetoo Private Cloudu zajímá

Co je to Geetoo Private Cloud?

Geetoo Private Cloud je vyhrazené cloudové prostředí vhodné pro všechny zákazníky, kteří hledají výhody cloudu a potřebují prostředí, které je fyzicky oddělené od ostatních.

Pro koho je Geetoo Private Cloud určen?

Geetoo Private Cloud je určen pro použití v případech, kdy veřejný cloud není vhodnou volbou pro běh aplikací. Například pro specifická licenční omezení.

Jaké CPU do Geetoo Private Cloudu nabízíte?

Veškeré CPU jsou řady Intel Xeon Scalable. Po dohodě Vám jsme schopni nabídnout i Vámi specifikované CPU.

Mohu umístit Geetoo Private Cloud ve svém datacentru?

Ano. V případě potřeby je možné provozovat službu Geetoo Private Cloud ve Vašem datacentru.