Moderními IT řešeními nastartujeme váš business

Experti na cloud

Geetoo Technology s. r. o. patří v Česku ke cloudovým průkopníkům. Díky dvaceti letům v oboru a bohatým zkušenostem dokáže svým zákazníkům napříč Evropou navrhnout tu nejlepší technologickou strategii. Tým certifikovaných expertů zajistí vše, od návrhu infrastruktury, přes dodání špičkového hardwaru, až po komplexní správu a česko-jazyčnou podporu v režimu 24/7.

Naše mise

Již od našich počátků pomáháme firmám všech velikostí využít skutečný potenciál moderních technologií. Kvalitní infrastruktura a rozsáhlá expertiza nám umožňují dodávat inovativní multicloudové strategie ušité na míru vašemu podnikání.

„Honba za dokonalostí je vytesána v našem DNA. Neustále se zdokonalujeme a usilujeme o dodávaní služeb té nejvyšší kvality.”

Management Geetoo

Michal Hampl

Managing Director & Co-Founder

Michal je spoluzakladatelem Geetoo. Jako bývalý CTO disponuje hlubokým vhledem do světa technologií. Svými znalostmi pomáhá řešit IT výzvy malých i velkých firem. A to jak na lokální, tak globální úrovni. Je tvůrcem většiny efektivních technologických řešení, které využíváme pro úspěšné plnění naší mise.

Jakub Herink

Sales Director

Jakub je zkušený matador moderních technologií. Ve světě IT se pohybuje více než 20 let, z toho 12 působí právě v Geetoo, kde má na povel business development. Což zahrnuje obchodní strategii, identifikaci nových příležitostí a vedení svého týmů obchodníků k dosažení stanovených cílů. Jeho schopnost vytvářet jasnou a efektivní vizi je klíčová pro úspěch na trhu. Jako správce portfolia klientů ručí Jakub za to, že každý klient dostává individuální support, péči a ta nejlepší řešení svých potřeb.

Martin Javorský

Technical Director

Martin působí na pozici technického ředitele. Dohlíží na starosti na tým technické podpory a skupinu expertů na cloudové technologie. Zároveň je nejdéle sloužícím členem Geetoo hned po otcích zakladatelích. Svůj první cloud instaloval podle návodu na YouTube v době, kdy VMware teprve začínal se svým partnerským programem. Od té doby získal nejen VCP certifikace přímo od VMware, ale hlavně nasbíral praktické zkušenosti se správou virtualizované infrastruktury jako málokdo.

Rostislav Berka

Finance Director

Rostislav se věnoval financím již během studií. Zkušenosti pak primárně sbíral v consultingu, kde působil ve společnosti patřící do tzv. BIG4 a dále z různých finančních pozic a ekonomických sektorů. Kariéru v Geetoo odstartoval v roce 2023 na pozici finančního ředitele, kde má na starosti účetní a controllingové oddělení. Jeho hlavní náplní je zajištění plynulého chodu společnosti z finančního pohledu a spolupráce na strategických projektech celé skupiny.

Kristýna Leniczka

HR & Ops Director

Kristýna je ostřílený leader s dlouholetými zkušenostmi, které získala vedením provozního týmu hotelu Hilton. V roce 2020 se připojila k týmu Geetoo. Ihned se aktivně zapojila do procesu firemní transformace a přispívala ke strategickým rozhodnutím. Přechodem na pozici HR & Ops Director se Kristýna stala klíčovým partnerem vedení firmy. Pomáhá určovat směřování Geetoo a rozvíjí lidský kapitál. Její role zahrnuje sladění strategie společnosti s lidskými zdroji a podporu inovativního pracovního prostředí.

Jan Šimků

Marketing Director

Honza se v marketingu pohybuje už od vysoké školy, kde tento obor vystudoval, a následně pak sbíral zkušenosti u mezinárodních společností. V roce 2023 nastoupil do Geetoo Technology na pozici Brand Managera a dohlíží nejen na práci se značkou, ale na kompletní portfolio marketingových aktivit, jako jsou komunikace, eventy a další. Jeho hlavním cílem je udržovat a dále šířit dobré jméno Geetoo.

Udávejte s námi IT trendy

Svět technologií se neustále mění a vyvíjí. My jsme schopni nejen držet tempo, ale i udávat trendy. Naší ambicí je stát se předním cloudovým hráčem v Evropě a připravit a nabídnout svým klientům ta nejlepší digitální řešení. Chceš být součástí něčeho skutečně velkého? Přidej se do týmu Geetoo.

Naše certifikáty

Identita společnosti

Stáhněte si naše loga, nebo brand manuál.