Zvyšte efektivitu vašeho IT

Geetoo Cloud Compute zajišťuje snadnou a bezpečnou konzumaci výpočetního výkonu formou IaaS. Jednoduše vytváříte virtuální servery nebo plnohodnotná virtuální datacentra.

Jaké výhody vám přinese Geetoo Cloud Compute?

01

Nízké náklady

Vždy máte dostatek výkonu, se kterým si poradíte s jakýmkoliv projektem. Je možné kdykoliv začít a dle potřeby růst. Navíc za předem známou cenu.

02

Škálovatelnost zdrojů

Geetoo Cloud je dimenzován na velký počet virtuálních serverů a dat. Je tak možné elasticky škálovat Vaše aplikace, nebo růst v objemu dat. Nejste omezeni hranicemi vlastního hardware.

03

PAYG

Konzumace virtuálních serverů je účtována dle spotřeby v daném časovém období. Platíte jen zdroje, které využijete. Ušetřete na přímých investičních nákladech a snižte cenu provozu a údržby infrastruktury.

04

Garance dostupnosti

Náš cloud běží na profesionálních komponentech od předních výrobců, jako je HPE, DELL a VMware. Garantujeme SLA až 99,99 %. Nemusíte tak mít obavy o bezpečný chod Vašich služeb a aplikací.

Proč Cloud od nás?

Podložené zkušenosti

Ve světě moderních technologií se pohybujeme přes 20 let a stáli jsme u zrodu českého cloudu. Máme špičkové experty, jejichž znalosti jsou podpořené získanými certifikáty.

Bezpečnost

Geetoo cloud provozujeme ve špičkových TIER3 datacenterch, která patří k těm nejbezpečnějším v Evropě. Díky technologiím, jako jsou VPN, šifrování dat na storage, firewally a pokročilý virtualizační software, jsou Vaše data vždy v bezpečí.

Monitoring a podpora

Spolehlivost a dostupnost cloudu jsou kontinuálně monitorovány našimi specialisty. Podporu zákazníkům zajišťujeme česky v nepřetržitém provozu 24/7.

Virtuální servery a datová centra

Na našem cloudu můžete provozovat samostatné VM , na kterých běží konkrétní aplikace. Případně na něm postavit celé viruální datové centrum a zcela tak nahradit fyzický hardware.

Tvorba hybridního cloudu

Nástroje v Geetoo Cloud Compute jsou připraveny pro spojení Vašich stávajících datových center s cloudem, ve kterém využijete výhod obou prostředí. 

Jak probíhá přechod do Geetoo cloudu?

1 Analýza potřeb
2 Návrh řešení
3 Migrace
4 Provoz
5 Monitoring
Technologie, se kterými pracujeme

Tomáš Belák, Chief of Design v Intelligent Studios, říká:

„Určitě bych Geetoo doporučil. Když potřebuji support, tak ho dostanu. Není tam žádný automat. Za nás dobrá volba a jednoznačně partner pro náš budoucí růst.”

Spolehlivý cloud pro vývojáře

Pomohli jsme Inteligent Studios nastavit optimální a škálovatelný cloud s garancí vysoké dostupnosti.


Nejlepší vizitkou je spokojený klient

Přidejte se ke stovkám firem, které využívají Geetoo cloud k růstu.

Nejčastěji vás o Geetoo Cloud Compute zajímá

Co je to Geetoo Cloud Compute?

Geetoo Cloud Compute je služba, ve které můžete snadno konzumovat výpočetní, síťové a diskové zdroje s maximálním důrazem na flexibilitu, dostupnost a bezpečnost.

Pro koho je Geetoo Cloud Compute určen?

Geetoo Cloud je vhodný jak pro společnosti provozující malé aplikace nebo jednotky virtuálních serverů, tak pro společnosti, které potřebují provozovat komplexní virtuální datová centra.

Jaké jsou nejčastější usecase pro použití?

Geetoo Cloud Compute lze využít pro provozování jednoduchých samostatných virtuálních serverů, které mohou sloužit k provozu konkrétních aplikací. Typicky se jedná o provozování e‑shopů, e‑mailových nebo databázových serverů. Zároveň lze také produkt použít pro vybudování komplexního datového centra v cloudu.

Jaké jsou největší benefity Geetoo Cloud Compute?

Flexibilita škálování zdrojů, vysoká dostupnost a bezpečnost. Geetoo Cloud Compute můžete konzumovat jako službu a to včetně všech potřebných licencí.

Jaké infrastrukturní komponenty obsahuje Geetoo Cloud Compute?

Základními prvky jsou vCPU, vRAM a vHDD.