Geetoo Cloud Compute

Geetoo Cloud Compute

Geetoo Cloud Compute

Virtuální servery a virtuální datacentra v cloudu
Geetoo Cloud Compute je služba, která zajišťuje jednoduchou a bezpečnou konzumaci výpočetního výkonu formou IaaS (Infrastructure as a Service). Jednoduše vytváříte virtuální servery nebo plnohodnotná virtuální datová centra. Geetoo Cloud Compute zvyšuje efektivitu IT a snižuje náklady na provoz serverů v cloudu.

Výhody

Nízké náklady

Není třeba se obávat nových nebo neočekávaných projektů. Je možné kdykoliv začít a dle potřeby růst. Výkonu je dostatek a je k dispozici téměř ihned za předem známou cenu.

Škálovatelnost zdrojů

Geetoo Cloud je dimenzován na velký počet virtuálních serverů a dat. Je tak možné elasticky škálovat Vaše aplikace nebo růst v objemu dat. Nejste omezeni hranicemi vlastního hardware.

24/7 podpora v českém jazyce

Spolehlivost a dostupnost cloudu jsou kontinuálně monitorovány našimi specialisty. Podporu zákazníkům zajišťujeme v nepřetržitém provozu 24x7 a v českém jazyce.

Konzumace dle spotřeby

Konzumace virtuálních serverů je účtována dle spotřeby v daném časovém období. Platíte jen za tolik zdrojů, které potřebujete. Je možné ušetřit přímé investiční náklady a snížit náklady provoz na údržbu infrastruktury.

Garance dostupnosti

Geetoo cloud je provozován na profesionálních komponentách od předních výrobců, kterými jsou Hewlett Packard Enterprise nebo VMware. Garantujeme maximální dostupnost služby SLA až 99,999%. Nemusíte mít obavy o bezpečný chod Vašich služeb a aplikací v cloudu.

Bezpečnost

Geetoo cloud je provozován v datacentrech Geetoo s certifikací vysoké úrovně. Tato datacentra patří mezi nejbezpečnější v Evropě. Díky používaným technologiím, jako je VPN, šifrování dat na storage, firewally a pokročilý virtualizační software, jsou Vaše data uložena na bezpečném místě.

Možnosti využítí Geetoo Cloud Compute

Službu dnes využívá mnoho zákazníků a obchodních společností od menších, kteří zde provozují jednotky virtuálních serverů až po velké s virtuálními datovými centry a náročnými požadavky na spojení a bezpečnost.

Jednoduché virtuální servery

Můžete využít službu pro provoz jednoduchých samostatných virtuálních serverů, které slouží pro provoz konkrétních aplikací. Typicky se jedná o provozování např.: eshopu, mailového, nebo databázového serveru apod.

Komplexní datová centra

Geetoo Cloud Compute je vhodný enterprise nástroj pro výstavbu celých virtuálních datových center s podporou pokročilého režimu síťování. Můžete jím zcela nahradit tradiční fyzický hardware a datová centra. Už se nebudete potýkat s nedostatky výkonu.

Ideální nástroj pro vývojáře

Především díky své extrémní flexibilitě je služba skvělý nástroj pro vývojáře, kteří dokáži využívat Geetoo Cloud Compute jako svojí vývojářskou platformu. Můžete pohodlně vytvářet VM, zastavovat nebo mazat. Zároveň můžete využívat předem vytvořených šablon, které Vám velice usnadní práci.

Vytvoření hybridního cloudu

Nástroje v Geetoo Cloud Compute jsou připraveny pro spojení Vašich stávajících datových center s cloudem, ve kterém využijete výhod obou prostředí. Společně pak můžete provozovat infrastrukturu, která nesmí opustit Vaše datové centrum, s virtuálními servery v cloudu. Získem je ekonomicky i technologicky výhodné spojení on-premise a cloud prostředí, tedy hybridní cloud.

Zákazníci používající Geetoo Cloud Compute

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.