Outsourcing IT

Outsourcing IT

Outsourcing IT

Správa systémů, managed services, konzultace a rozvoj IT infrastruktury s Geetoo

Geetoo poskytuje plnohodnotnou správu IT systémů v on-premise prostředí i cloudu. Přebíráme si zodpovědnost za provoz IT infrastruktury, síťování, operačních systémů a mnoho dalšího. Máme zkušenosti s moderním, cloudovým provozem IT a zúročujeme je i ve správě IT ve Vašem on-premise prostředí. Přinášíme výhody cloudového provozu a správy přímo k Vám. 

Výhody

Rozvoj a plánování

Jsme ve spojení s Vašimi ostatními dodavateli IT služeb. Hodnotíme kvalitu nabízených technologií a vybíráme pro Vás ty nejlepší. Staráme se o plánování IT potřeb do dalších období a navrhujeme Vám možný rozvoj nových technologií. Díky tomu pomáháme zlepšit, zlevnit a zrychlit Vaše současné prostředí.

Odpovědnost je na nás

Máme plnou odpovědnost za IT infrastrukturu, síťové prvky a operační systémy. Dokážeme také poskytnout podporu v oblasti databází a platformních služeb včetně zajišťování chodu koncových aplikací.

Konzultace

Poskytujeme Vám naše specialisty, kteří s Vámi detailně probírají Vaše potřeby a navrhují Vám vhodné způsoby řešení. Zajišťujeme analýzy provozu infrastruktury a aplikací, které s Vámi následně konzultujeme a snažíme se zlepšit jejich chod a provoz.

Inovace

K Outsourcingu IT přistupujeme inovativním způsobem. Na rozdíl od standardní správy infrastruktury či operačních systémů Vám přinášíme mnoho benefitů, díky kterým můžete posouvat IT na vyšší úroveň kvality. Rozvíjíme spolu Vaše vize a plány do budoucna a průběžně inovujeme Vaše prostředí pro dosažení potřebných cílů.

Soustřeďte se na Váš business

IT oddělení bývá ve firmách vnímáno čistě jako nákladová položka. Firmy se chtějí soustředit na oblast jejich podnikání. Nikoli na provoz IT systémů. Denní rutinu v podobě správy systémů přebíráme za Vás a díky tomu získáváte více času na rozvoj a inovaci nových technologií.

Cloud Managed Services

Máme bohaté zkušenosti z provozu cloudových technologií, které přenášíme i do outsourcingu IT. Z investiční nákladové struktury datového centra Vám můžeme pomoci s převodem do PAYG metrik dle reálné spotřeby. Hardware budete konzumovat jako službu a potřebné licence Vám můžeme poskytnout ze speciálních cloudových programů.

Možnosti využítí Outsourcingu IT

Staráme se o infrastrukturu, která leží v public cloudech, privátních a dedikovaných prostředí nebo v lokálních datových centrech on-premise. Máme rozdělené role v přebírání odpovědnosti a úrovní správy jednotlivých komponent. Jsme specialisté v provozu infrastruktury v cloudu a tyto zkušenosti Vám přenášíme i do správy on-premise prostředí. 

Zákaznické reference

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.