Reference

Spokojenost zákazníků je pro Geetoo prioritou. Proto k nim přistupujeme vždy individuálně a snažíme se navrhnout to nejvhodnější řešení podle potřeb každého z nich. Zároveň se snažíme poskytovat nejkvalitnější možné služby za rozumnou cenu a stále hledat technická zlepšení a prostor pro úspory. O tyto úspory pak snižujeme cenu pro zákazníky. Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem!

Zkušenosti našich zákazníků

„Migrací do privátního cloudu společnosti Geetoo založeného na technologiích VMware jsme ušetřili půl milionu korun v porovnání s nákupem hardwaru a provozem vlastního datového centra,“ shrnul důvody spolupráce Radek Lhocký, vedoucí IT projektů ve společnosti Sportisimo, a doplnil: „Využitý privátní cloud přitom splňuje veškeré naše požadavky i co se týče bezpečnosti, dostupnosti či zálohování."

„Geetoo dokázali jako jediní zodpovědět všechny naše dotazy a navrhnout pro nás ideální řešení v podobě privátního cloudu,“ uvedl ke spolupráci s Geetoo Michal Pernikl, IT manažer, Česká mincovna.

„I vzhledem k tomu, že se naše firma stále rozrůstá, je pro nás výhodné, že veškeré zdroje v privátním cloudu Geetoo si řídíme sami a je tak možné efektivně přesouvat jednotlivé části infrastruktury v rámci cloudu tak, jak je aktuálně potřeba,“ uvedl ke spolupráci Petr Šimůnek, ICT & Technical Support Manager, ve společnosti BSC a dodal: „Zároveň odpadá potřeba vést v patrnosti období platnosti podpory na hardware, stejně jako licencování poskytnutých softwarových produktů. Správa IT je tak pro nás mnohem jednodušší.“

Případové studie

Využití Geetoo cloudu zachránilo podnikání společnosti IMI.

Spolehlivější provoz České mincovny díky přesunu do Geetoo cloudu.

Díky cloudové infrastruktuře Geetoo získal Lundegaard flexibilitu.

Penzijní společnost ČP přesunula své prostředí do Geetoo cloudu.

EDUA GROUP dosáhla maximální flexibility svého IT díky přesunu do Geetoo cloudu.

Prodejce Sportisimo získal díky Geetoo Private Cloudu příležitost k rozvoji.

Spolehlivější provoz společnosti Notino díky přesunu do Geetoo cloudu.

BSC Praha získala stabilnější IT díky migraci do cloudu Geetoo.