Vedení Geetoo Technology přebírá Michal Hampl 

Společnost Geetoo Technology, český leader v cloudových technologiích, oznamuje změny v nejvyšším vedení. Managing Directorem se od 1. ledna 2024 stává Michal Hampl, jeden ze spoluzakladatelů firmy, který v posledních letech řídil zejména mezinárodní IT projekty.

Zájem o služby poskytované Geetoo se v posledních letech značně rozšířil. V roce 2020 nad ní vznikla akciová společnost Geetoo Holding a společnost se v roce 2023 přejmenovala na Geetoo Technology, aby lépe vymezila svou činnost. Do Geetoo Holding nedávno přešel druhý spoluzakladatel a dlouholetý Co-CEO firmy Vladimír Kvaš. Na pozici v čele Geetoo Technology se nyní přesouvá Michal Hampl.

Michal Hampl 

„Michal byl vždy hlavním tahounem našich technologických inovací a člověk, který je v Geetoo od samotného začátku. U Michala si cením jeho schopnosti předvídat nepředvídatelné a pracovat hned s několika scénáři najednou, což se v komplexním a mnohdy chaotickém prostředí cloudových inovací dost hodí.” 

Vladimír Kvaš
CEO Geetoo Holdingu

„Ze skromných počátků se Geetoo posunulo na v evropského hráče a největší českou cloudovou společnost. Nyní máme Geetoo Holding, který se loni začal věnovat akvizici dalších firem, a Geetoo Technology, kde se ještě více soustředíme na komplexní IT poradenství a špičkové cloudové služby. Je mi obrovskou ctí, že jsem dostal důvěru navigovat firmu z pozice Managing Directora dál,“ komentuje Michal Hampl, nově jmenovaný Managing Director společnosti Geetoo Technology.

Hampl zároveň působí i v Geetoo Holding jako člen boardu a technický garant.