Geetoo cloud najdete v Česku téměř všude

Jako partnera v oblasti byznysu a inovací nás nejvíce těší, když vidíme reálný dopad naší práce. Zkrátka když cloud a moderní technologie přinášejí hmatatelné výsledky.

Analýza využívání našich služeb klienty ukazuje, že Geetoo cloud je nedílnou součástí každodenního života v ČR. Jsme rádi, že cloud už není jen abstraktní koncept. Je to klíčová technologie, která zajišťuje spolehlivé a bezpečné fungování systémů, se kterými se denně setkáváme. O to více nás těší, že Geetoo cloud stojí v čele a je hnacím motorem mnoha těchto klíčových systémů.

Naše práce hraje zásadní roli ve fyzickém světě, kde spousta věcí funguje díky našim produktům a našemu know-how. Výběrem z mnoha našich projektů a referencí vznikl následující výčet projektů, které fungují i díky Geetoo cloudu.

Doprava

Jsme hrdí, že náš cloud podporuje část digitální infrastruktury veřejné dopravy od monitorování dopravního provozu, po GPS sledování. Naše cloudová řešení zajišťují správnou funkci semaforů, nebo třeba informují cestující v autobusech o aktuálních zastávkách.

Karty a sociální dávky

Mezi našimi klienty je také společnost Diebold Nixdorf, která zpracovává přibližně třetinu karetních operací v Česku. Náš cloud také pomáhá pohánět systémy bank, jako jsou J&T, a pojišťoven, například Kooperativa. 

Mezi našimi klienty je také společnost Diebold Nixdorf, která zpracovává přibližně třetinu karetních operací v Česku 

Zároveň přispíváme k vyplácení sociálních dávek, či k distribuci obědů ve školních jídelnách. Podporujeme také komunikační huby pro Úřad Vlády, kancelář prezidenta ČR, Reuters i fotbalové kluby jako Sparta nebo Slavia.

E‑commerce a kultura

Mezi naše klienty patří i přední retailové a e‑commerce společnosti jako Sportisimo, Pilulka či Decathlon, a jejich velikost a potřeby jsou pro nás velkým závazkem. Geetoo cloud vás také pomáhá hladce provést nákupem vstupenek na portálu Ticketstream.

Mezi naše klienty patří i přední retailové a e‑commerce společnosti jako Sportisimo, Pilulka či Decathlon 

Doufáme, že jsme vám přiblížili, jak široce a významně se služby Geetoo dotýkají i vašeho života. Naše cloudové řešení, ať už v oblasti veřejné dopravy, bankovnictví nebo retailu, se prolíná s vaším běžným životem častěji, než si možná uvědomujete. 

Při každém kroku naší cesty k inovacím a vylepšování služeb si zakládáme na tom, že přinášíme pozitivní změny, které skutečně zlepšují životy lidí, ale také podporují rozvoj podniků a firem.V Geetoo jsme hrdí na to, že můžeme být tichým, ale významným partnerem ve vašem každodenním životě.

02. 01. 2024