Geetoo ocenilo Nejzajímavější projekt roku 2022 

Vzhledem k rostoucí komplexitě požadavků společností na dodávané informační technologie jejich poskytovatelé čelí čím dál vyšším nárokům. Tento trend vyvolává potřebu strategických partnerství mezi dodavateli jednotlivých služeb, kteří tak mohou nabízet souhrnná řešení odpovídající potřebám zákazníků a ušetřit jim starosti s řešením jednotlivých projektů. Příkladem takové spolupráce je i dlouholeté partnerství mezi společnostmi Geetoo a Quantcom, které patří mezi přední hráče na trhu.

S Quantcomem spolupracujeme už přes 10 let a za tu dobu jsme se výrazně posunuli kupředu. Na začátku jsme pro klienty dělali primárně infrastrukturu formou služby. Dnes jsem hrdý na to, že jsme společným klientům schopni poskytnout komplexní řešení, datacentra i konektivitu,‘‘ říká Jakub Herink, obchodní ředitel Geetoo. 

Geetoo ocenilo Quantcom za Nejzajímavější projekt roku 2022, kterým je služba pro ukládání a sdílení dat MyAirBridge. Experti z obou společností se na ní podílejí už několik let, nejen jako dodavatelé technologie, ale také jako poradci pro stavbu a rozvoj platformy. Projekt je ukázkou toho, že se kvalitní služba s kvalitním technickým zázemím dokáže prosadit i na mezinárodní úrovni.

Quantcom zajišťuje velmi flexibilně řešení dle individuálních požadavků svých zákazníků. Toho je schopna docílit profesionální infrastrukturou a osobním přístupem.  Nabízená řešení se neomezují na definované technologie a lokace. Pro oceněný projekt zákazníka MYAIRBRIDGE LTD. zajišťujeme služby kromě Česka i na východním a západním pobřeží USA.

Michal Křiva, Key Account Manager Quantcomu

Geetoo

Společnost Geetoo se v oblasti IT pohybuje již skoro dvacet let. Je průkopníkem cloudových technologií v Česku, kterým se věnuje již jedenáctým rokem. Díky provozu vlastního cloudu má velké zkušenosti, které předává svým zákazníkům při nastavování multicloudové strategie. Mimo to se ale věnuje komplexnímu zajištění hardwaru, moderním aplikacím, Kubernetes a dalším moderním technologiím. Kromě lokálního trhu působí Geetoo i v dalších evropských zemích, např. Slovensku, Velké Británii, Francii nebo Itálii. O úspěších společnosti hovoří roční obrat kolem 600 mil. Kč nebo prestižní ocenění Cloud Provider roku 2022 udělené společností VMware.

Quantcom

Quantcom, a.s. (dříve Dial Telecom) je celonárodní telekomunikační operátor poskytující datové, hostingové a ICT služby. Společnost v tuzemsku patří do čtveřice největších vlastníků optické infrastruktury, jejíž součástí je páteřní síť napříč celou Českou republikou, na kterou navazují optické metropolitní sítě, jež společnost vlastní v Praze, Brně a krajských městech. Quantcom je důležitým hráčem na velkoobchodním trhu datových kapacit a při přenosu dat napříč střední Evropou, na českém trhu se soustředí výhradně na firemní zákazníky (B2B).

08. 06. 2023