Geetoo Scale

Geetoo Scale

Geetoo Scale

Geetoo Scale je služba, která Vám zajistí potřebný hardware do Vaší on-premise lokality společně s výhodami, které přináší cloudové služby. Zároveň za Vás vyřeší otázku financování a Vy můžete pohodlně konzumovat služby s rozloženou platbou do měsíčních operativních nákladů.

Výhody

On-premise s výhodami cloudu

Patříte mezi ty, kteří by rádi konzumovali cloudové služby, ale brání Vás v tom legislativa či firemní nařízení? Dokážeme Vám zajistit hardware do Vaší on-premise lokality, který spolu přinese i benefity z čerpání cloudových služeb.

Transformace investičních nákladů na operativní

Nemusíte přemýšlet o jednorázovém nákupu hardware. S Geetoo Scale Vám je převádíme do měsíčních plateb. Nejsou nutné žádné vstupní investice. Využijte ušetření prostředky pro rozvoj Vašeho podnikání.

Hardware konzumovaný v PAYG režimu

Konzumaci výpočetního výkonu či diskové kapacity Vám jsme schopni nabídnout v PAYG režimu. Nepřeplácíte tak za zbytečně nevyužitý hardware. Platíte pouze za reálně spotřebované zdroje.

Vysoká míra flexibility

Buffer kapacita Vám pokryje nečekané požadavky na navýšení prostředků. Zároveň umíme rychle reagovat na dodávky nového hardware či rozšíření jeho komponent.

Lepší plánování kapacit a budgetu

Znáte přesnou cenu za základní konfiguraci. Zároveň dopředu víte cenu, za další rozšiřování výpočetního výkonu nebo diskové kapacity. Plánování budgetu nebylo nikdy jednodušší.

Proaktivní monitoring

Monitorujeme Vaše prostředí z hlediska využití kapacit. Proaktivně Vás informujeme o docházejících zdrojích. Vždy jsme připraveni rychle reagovat na Vaše potřeby.

Více než klasický leasing

Geetoo Scale není pouze způsob profinancování nakupovaných technologií. Přinášíme Vám i další benefity v podobě vysoké flexibility zdrojů či jejich PAYG konzumaci, kterou Vám klasický leasing nepřinese.

Vlastnosti Geetoo Scale

Buffer kapacita

Od nás dostáváte více, než potřebujete. Dodáváme Vám kapacitu nebo výpočetní výkon s rezervou - bufferem, nad rámec toho, co obvykle potřebujete. Díky tomu dokážete skvěle vykrývat výkonnostní či kapacitní peaky, které někdy s novými a nečekanými projekty přichází. Flexibilita na maximální úrovni.

Baseline

Na začátku kontraktu se s Vámi dohodneme na základní kapacitě - baseline. Pokud Vám tato kapacita nebude dostačovat, v režimu PAYG můžete konzumovat i prostředky i nad rámec této základní dohodnuté kapacity. Stále však nejste vázáni k trvalému navýšení odběru kapacity, pouze přecházíte do režimu platby PAYG - platíte pouze za reálně využité prostředky nad rámec základní kapacity.

Technology refresh/update

Neodhadli jste konfiguraci hardware a potřebujete vyšší výkon nebo větší diskovou kapacitu? Končí Vám kontrakt a hledáte výkonnější infrastrukturu za menší peníze? Jak v průběhu kontraktu tak i na jeho konci Vám můžeme kdykoli poskytnout technology refresh/update - tzn. výměnu Vaší stávající technologie za jinou.

Zákazníci používající Geetoo Scale

Poptat a konzultovat cloud

Pošlete nám svoji poptávku

My se s Vámi co nejdříve spojíme s nabídkou a návrhem nejvhodnějšího způsobu konzultace cloudu ve Vaší firmě.

Nebo nám zavolejte

Chcete raději volat ihned? Rádi s Vámi vše probereme. Volejte Po – Pá, 9:00 – 17:00.

+420 226 299 899

Můžeme zavolat my Vám?

Zanechejte nám své telefonní číslo a my Vám v co nejkratší době zavoláme.