Zakladatelé a management

Vladimír Kvaš

CEO, Co-Founder

Vladimír je původním spoluzakladatelem společností ze skupiny Geetoo a spolu s Michalem tvoří IT duo už od střední školy, kde realizovali své první projekty v dobách, kdy výpočetní technika ve školách byla teprve na začátku. Po ukončení střední školy se už mohl naplno věnovat podnikání v oblasti informačních technologií, což mu vydrželo dodnes. Jako CEO má zodpovědnost za řízení skupiny, její zahraniční rozvoj a strategické směřování. 

Vladimír není stereotyp šéfa za velkým stolem s vlastní asistentkou. Pro moderní IT dýchá, pracuje nejvíce z nás a rád si od úřadování odpočine, když je potřeba naprogramovat nový modul do interního software nebo vytvořit grafiku pro cokoliv.

Michal Hampl

International Projects Director, Co-Founder

Michal je Vladimírův spolužák ze střední školy a původní spoluzakladatel společností ze skupiny. Kdyby nezačal při MATFYZu podnikat s Vladimírem, asi by se z něj stal hardcore programátor a my bychom byli ochuzeni o skvělého kolegu.

Michal má na starosti zahraniční projekty po celé Evropské unii a plní tak naši vizi o mezinárodní skupině. Jako bývalý CTO má bohaté technické znalosti, ví kde jaký hardware a licence nakoupit, sklad zná snad nazpaměť a spolu s Vladimírem drží laťku pracovního nasazení opravdu vysoko. 

Matěj Žáček

COO, Legal Director

Matěj je šikovný právník a srdcem byrokrat, ale vždycky byl nadšenec do všech IT novinek. Největší úspěch v oboru IT přišel v jeho 11 letech, kdy vyhrál soutěž v programovacím jazyku Baltazar pro děti. Později se rád vrtal v Linuxu a programoval weby v době, kdy měl k internetu přístup jen ze školy.

Možná proto ho parta nadšenců v Geetoo baví natolik, že nabídku, aby mimo právničiny zastřešil i Operations, přijal. Matěj patří ke spoluzakladatelům nové holdingové skupiny a se svým týmem má na starosti koordinaci právních záležitostí celé skupiny a HR. K tomu dohlíží na dceřinné společnosti a hladký denní chod celé skupiny.

Vojtěch Morávek

CPO

Vojtěch je vedoucím produktového oddělení v Geetoo. Stará se o produktovou strategii a dohlíží na vývoj, implementaci a předání nových technologií k produkčnímu užívání zákazníkům. Vojtěch je z generace, pro kterou  práce s osobním počítačem znamenala dospávání probdělé noci cestou do školy.

Nastoupil k nám v polovině roku 2017, rovnou od software giganta VMware a stal se spoluzakladatelem nové holdingové skupiny. Vojta si dokonce u bývalého zaměstnavatele vzal dovolenou, aby s námi chodil do kanceláře a mohl si na vlastní kůži vyzkoušet, že to s inovací IT myslíme opravdu vážně. Vojta ve VMware působil sedm let jako Senior Systems Engineer pro region CEE a bohaté zkušenosti má také z mnohaletého působení ve společnosti IBM na pozici IT Architect nebo jako System Administrator v Tiscali.

Martin Javorský

CTO

Martin působí na pozici technického ředitele a má tak na starosti dohled nad týmem technické podpory a skupinou specializovaných inženýrů na cloudové technologie.

Zároveň je nejdéle sloužícím členem týmu hned po otcích zakladatelích. S Michalem a Vladimírem se zná z gymnázia a je s nimi od začátku jejich podnikání. Je proto logické, že i Martin se stal spoluzakladatelem nové holdingové skupiny. Svůj první cloud instaloval podle návodu na YouTube v době, kdy VMware se svým partnerským programem pro poskytovatele cloudových služeb teprve začínal. Od té doby získal nejen VCP certifikace přímo od VMware, ale hlavně praktické zkušenosti se správou virtualizované výpočetní infrastruktury, jako málokdo. Přenechání technického oddělení Martinovi tak bylo rozhodně správným krokem.