Geetoo Scale

Geetoo Scale

FAQ - často kladené otázky

Obecné

Geetoo Scale je služba, která Vám zajistí potřebný hardware do Vaší on-premise lokality společně s výhodami, které přináší cloudové služby.

Geetoo Scale využijete v případě, kdy sháníte nový hardware, ale rádi byste do něj zapojili benefity známé z cloudových prostředí – flexibilita, opex náklad, PAYG režim, apod. Geetoo Scale je určen od menších až po enterprise podniky. Dokážeme Vám dodat od malých jednoduchých fyzických serverů po celá komplexní řešení vhodné pro chod celého datového centra.

Největšími benefity Geetoo Scale je maximální flexibilita, opex náklad a PAYG platební režim. Díky tomu dokážete mnohem efektivněji řídit Váš IT majetek a zvyšovat jeho efektivitu.

Pořízení hardware standardní cestou Vám nenabídne možnost jeho konzumace v opex nákladech s PAYG platebním režimem. Zároveň Vám nedokáže dát dostatečnou flexibilitu při rozšiřování zdrojů či zvětšování diskové kapacity.

Geetoo Scale je primárně určen pro storage řešení. Zároveň však Vám můžeme skrze Geetoo Scale poskytnout i fyzické servery, switche či hyperkonvergované produkty.

Nejsme vázáni na poskytování hardware pouze od jednoho vendora. Dokážeme Vám nabídnout přesně ten typ hardware, který nyní potřebujete.

Kontaktuj naše obchodní oddělení.

Doba dodání se liší na základě zvoleného typu hardware. U často používaných typů Vám můžeme zajistit dodávku hardware i v jednotkách pracovních dnů.

Geetoo Scale poskytujeme ve výhradní spolupráci s J&T Leasingová společnost, a.s.

Geetoo Scale obvykle poskytujeme v rámci trvání 2 – 5 let. Vždy záleží na individuální dohodě.

Buffer je add-on kapacita zdrojů, které Vám poskytujeme nad rámec domluveného rozsahu. Buffer Vám skvěle pokryje Vaše peaky a dokáže Vám zajistit potřebný výkon či kapacitu i v neočekávaných situacích.

Možností, jak ukončit službu je více. Můžeme se dohodnout na prodloužení stávajícího řešení, nebo upgrade hardware na novější verze.

Ano, tento produkt je určen převážně do umístění Vašich datových center.

Ano, v průběhu kontraktu lze libovolně komponenty rozšiřovat, či měnit jejich parametry. Je to jeden z hlavních benefitů tohoto produktu.

Ano, součástí nabídky dostáváte zároveň i cenu, za další rozšíření komponent (disku, serveru, RAM, CPU, port na switchi, apod.).

Cena

Součástí je dodávka hardware a zajištění jeho maximální dostupnosti. Zároveň máte v ceně support společně s buffer kapacitou nad rámec dohodnutého kontraktu.

Platíte na měsíční bázi v opex režimu a při využívání buffer kapacity je Vám účtována cena PAYG.

Licence

Ano, k hardware Vám můžeme poskytnout licence jak formou prodeje, tak i pronájmu.

Licence se řídí klasickými licenčními ujednání tak, jako standardní pořízená licence. Není zde žádné jiné omezení.