Geetoo Cloud Compute

FAQ - často kladené otázky

Obecné

Veeam je specializovaný software, který se zaměřuje na vývoj a poskytování aplikací určených pro zálohování dat. Mimo standardní software určený čistě pro zálohu dat, tato společnost poskytuje i dodatečně aplikace zaměřující se na zvyšování dostupnosti služeb a analýzu dat. V oblasti zálohování se především specializuje na virtuální prostředí.

 

Geetoo je Platinum Service Provider, tzn. disponuje nejvyšším možným partnerstvím v rámci poskytování cloudových licencí.
Geetoo je také Platinum Reseller Provider, tzn. Disponuje nejvyšším možným partnerstvím v rámci klasického přeprodeje licencí.

Ano, disponuje certifikacemi společnosti Veeam, ať už v rámci Sales, PreSales nebo Technical. Tito odborníci jsou připraveni Vám pomáhat s řešením Vašich projektů.

Dokážeme Vám poskytnout obchodní i technickou podporu v souvislosti s produkty Veeam Software. Nabízíme Vám široké portfolio nabízených licencí. Dokážeme převádět Vaše CAPEX investiční náklady na OPEX. Můžete u nás platit pouze za reálně využívané licence.

Veeam využíváme pro zálohování Geetoo cloudu > tzn. produktů Geetoo Cloud Compute a Geetoo Private Cloud. Zároveň také produkt Geetoo Veeam Cloud Backup využívá Veeam technologie. Díky tomuto produktu můžete snadno a jednoduše zálohovat Vaše data do cloudu.

Jsou dva základní způsoby poskytování licencí. Licence Vám můžeme přeprodat standardní reseller formou. Tyto licence můžete nadále využívat pro Vaší on-premise infrastrukturu. Druhým způsobem je pronájem licencí na měsíční bázi prostřednictvím VCSP licenčního modelu.

Jedná se o licenční model určený pro cloudové providery, kteří poskytují svým zákazníkům licence na bázi měsíčního pronájmu. Tyto licence se poté používají k licencování cloudových služeb, kteří u nás zákazníci provozují.

Prosím kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonu +420 226 299 899, nebo emailem na sales@geetoo.com.